Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ja jeo ustipke u valteru pre jedno mesec dana. Nisu bili losi. Pitao kolega sta da uzmem cevape il ustipke, kaze konobar uzmi ustipke. Ja imam obicaj da im svaki put narucim brizle bilo da sednem ili da zovem. Naravno nikada do sada ih nisu imali, ali dok god stoje na meniju ja cu da trazim

Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Od tih sarajevskih ćevapdžinica je imho Savčić najbolji. 

I meni.

 

Jos vise kod Savcica volim pljeskavicu sa kajmakom i tucanom u somunu, pa onaj kajmak kad se rastopi...Luk u zavisnosti od toga da li se negde ide posle :D

 

I dzigerica im je najbolja. Ko planira na dzigericu, neka ode utorkom ili petkom. Valjda im stize ta dva dana.

Edited by Milošica
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Ja nešto retko jedem fast food, a i taj valter sam video da se šire, pa nisam očekivao ništa pametno, ali ko što napisah, ispade sasvim ok. Ne bi ovako otišao, taj u Zemunu je baš blizu mene i vidim sede ljudi, nije mi palo na pamet ni da probam...sad ću morati i tog vašeg Savčića da overim, a već imam listu restorana koje bi da posetim,samo nešto ne postizavam.

Link to comment

Писали смо овде масу пута, Валтер је добар, ништа више ништа мање. 
 

Савчић већ изува, по многима па и по мом скромном мишљењу бр један, ал оно укуси су различити има људи који нису баш толико одушевљени, типа слано им месо, лоша лепиња и сл што је јелте легитимно (читај: немају појма) :D

Link to comment

Киде ми је мало изгубио драж од како се доселио у крај, није то то некако кад не мораш бар мало да се исцимаш него ти је ту на дохват руке. :D

 

Мада ми је и пре тога дефинитивно било Савчић > Деки

 

Тог Гоју нисам оверио, некако му је лоша локација, мора пут да ме нанесе тамо тешко ћу овако да се исцимам.

Link to comment
2 minutes ago, msv said:

 

Taj sam, ali daću mu još jednu šansu :D

 

Mi smo tu i ima nas gomila :hihi:

 

Preporuka i za Čevap u V. Ilića.

Link to comment
46 minutes ago, *edited by mod said:

Goja je precenjen. Vredi da se uzme samo kada si već tamo u blizini.

 

#TeamDeki

 

A to je do ukusa, rekao bih, meni je tako kao tebi za Dekija. Ni ne setim ga se kad nisam u tom kraju.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

 

A to je do ukusa, rekao bih, meni je tako kao tebi za Dekija. Ni ne setim ga se kad nisam u tom kraju.

Plus je sada Savcic otvoren i u Strahinjica Bana. 

 

Ja odem samo na gurmansku kod Dekija kad sam u tom kraju(prikupljam informacije vezane za KK Partizan). Pise da ima 600 grama ali mi ne deluje da ima, a i bolje ako je tako :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...