Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

53 minutes ago, Lezilebovich said:

Da li svaki BalkanBet ima burgere ? Imam bas jedan blizu u 63.bloku ...

Nema hrana, ali u svakom ima jeftino pivo

  • +1 2
Link to comment

Cuvajte se burgera i jeftinog piva po kladionicama. Udjes da sacekas tekmu, popijes par jeftinih i za sat vremena si vec sjebao 3000 na kuglicama. Ne pitajte me kako znam...

  • Haha 1
Link to comment
On 1.7.2022. at 14:48, Milošica said:

Otvara se danas neki restoran brze hrane na Trgu Republike, finu reklamu imaju.

 

Smash burgeri, pica Napolitana, sendvici.

 

@*edited by mod zaduzen da proba prvi.

Praštaj nisam još bio (dupla škorpija jbg)

 

Ali zato puna preporuka za Parata centar u kapetan Mišinoj. Drže mladi Indusi brzu hranu u glavnom parata a od skoro i kari. Dođe ljuti sos, jogurt sos i njihova kiselo ljuta turšija. Verovatno može i sve to neljuto ali šta ću kada volim.

  • +1 2
Link to comment

Оверих пицу у поменутој Републици с два б и одлична је. Додуше парченце маргарите које не може бити мање је типа 180 дин (остале су логично скупље) тако да им ни цена није наивна али вреди рекао бих.

  • Hvala 1
Link to comment

Neki dan pojeo posle sto godina picu na drva kod Masinca. Odrastao sam u tom kraju, parce je uvek bilo 100 dinara, jelo se redovno posle izlazaka. Sada je 250 :huh: i dalje je to isti kvalitet, ako ugrabis sveze/vruce parce bude nesto najsladje na svetu, ako dobijes bajato onda...meh

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Neki dan pojeo posle sto godina picu na drva kod Masinca. Odrastao sam u tom kraju, parce je uvek bilo 100 dinara, jelo se redovno posle izlazaka. Sada je 250 :huh: i dalje je to isti kvalitet, ako ugrabis sveze/vruce parce bude nesto najsladje na svetu, ako dobijes bajato onda...meh

Uh svaka ti čast, ali ja od kako sam video one snimke zoološkog vrta kod njih, stvarno ne mogu. Ali da jedno vreme dok smo bili studenti to je bilo glavno mesto.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, *edited by mod said:

Uh svaka ti čast, ali ja od kako sam video one snimke zoološkog vrta kod njih, stvarno ne mogu. Ali da jedno vreme dok smo bili studenti to je bilo glavno mesto.

 

Koji snimci, nisam u toku? :huh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...