Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Inače baš su po svim fast fudovim digli cene.
Bukvalno svi, reda veličine sa 350 na 500 rsd



....shiit has hit the fan.

Link to comment
27 minutes ago, Frank Pembleton said:

Inače baš su po svim fast fudovim digli cene.
Bukvalno svi, reda veličine sa 350 na 500 rsd



....shiit has hit the fan.

Sumnjiviji su oni koji nisu podigli.

  • +1 5
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 17.7.2022. at 13:33, johan nagel said:

Оверих пицу у поменутој Републици с два б и одлична је. Додуше парченце маргарите које не може бити мање је типа 180 дин (остале су логично скупље) тако да им ни цена није наивна али вреди рекао бих.

Probao sam i ja.

 

Stvarno im je dobra pica.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Burgos u Nusicevoj - American burger i Premium pomfrit.

 

Porcije dobre, ukus burgera solidan dok je pomfrit odlican. Zamerka za preeevise sosa u burgeru.

 

Sve u svemu, bolji su mi Z Burger i Fat Boys, ali preporuka.

Edited by Milošica
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

Gde da kupim kobasice?

Poželjno je da mogu da izaberem dve, tri vrste, jeli bi kod kuće, tako da su prilozi nebitni. Može i neki roštilj za koji znate da ima dobre kobasice, makar i samo jednu vrstu.

Potez od Konjarnika do N. Beograda, sa svim skretanjima u levo i u desno, što uključuje i gradsko jezgro, N. Bgd, Zemun... Ne kupujem danas, pa su nebitna ova saobraćajna ograničenja.

Link to comment
38 minutes ago, munze said:

kod jancica nekad budu vrhunske. branka pesica ulica, zemun. nazovi prvo da ti ostave, da ne ides dzabe

e taj. odavno nisam uzimao, poslednji put su bile ‘nako. kolega koji živi u blizini mi je rekao da je biznis preuzeo sin posle smrti dede jančića i da su slabije nego ranije, a ranije su bile top, meni najbolje u gradu

 

uzimao sam ih kod luk oila

 

 

moraću da mu dam još jednu šansu, zaslužio je

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 28.9.2022. at 16:06, zoki said:

Smeš Smash burgeri u Skenderbegovoj na Dorćolu, odmah preko puta dvorišta Prve gimnazije vrhunski!! 

 

Vidim da ih ima i na Glovou i Woltu..

Auh, hvala ti za ovo. Razbio si mi glupe predrasude jer sam baš neki dan prolazio tuda i razmišljam možda su im školarci ciljana klijentela pa i nije neki kvalitet. Probam čim prije.

 

Meni je paralelno Smashu na drugoj strani Dušanove (u Jevrejskoj) nedavno dosta solidno otkriće bio Yoda burger. Doduše, forsiram samo neku 'Bacon' verziju, ali sam izuzetno zadovoljan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...