Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

  • 2 months later...
On 19. 6. 2023. at 21:26, Sandradjer said:

Taj Loki postoji? :ohmy:

Gde se nalazi. Mislim da sam poslednji put nesto pojela pre 7-8 godina u jovanovoj

 

Jedan u Strahinjića Bana (raskrsnica ispod one na kojoj je bila trafika nekad), a drugi u prekoputa Ribnikara.

Edited by msv
Link to comment
  • 4 months later...

Jeo sinoc u onom nekom Kaldu na NBG, drug uzeo batak a ja punjeni batak. Jeste mnogo 550 dindzi za ovo moje (obican batak 420) ali sam se odusevio ukusom a i lepinja vrh sto je vec bilo pola posla. Plus sto su i kod nas u SM cene sad tu oko 450-500 a nije mi nista ovako dobro. 

  • +1 1
Link to comment
On 7. 2. 2024. at 12:36, napadaj said:

Izgleda da je Mile iz Takovske zatvorio. Stoji tenda "Niški ćevap", a na vratima "Lokal u pripremi".

 

Miletova radi i dalje, samo nisu dva lokala nego jedan

Link to comment

i dalje zadovoljavajuće skadarlijske kobasice na vrhu skadarske

 

ortak je uzeo skadarlijsku a ja 2 bavarske

 

kifla izgrilovana tj tostirana, prilozi solidni, meni tartar i kupus

 

bavarska blaga, kvalitetna, bez ostataka čudnih delova svinje, bukvalno nijedan deo koji nije meso nisam detektovao

 

doći ću ponovo van svake sumnje

  • +1 1
Link to comment

pokušao sam da ih jedem nekoliko puta, pošto teoretski volim kobasice, ali nisam uspeo nijednom da preguram bez rupuruta posle njih

Edited by Braća Strugacki
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Braća Strugacki said:

pokušao sam da ih jedem nekoliko puta, pošto teoretski volim kobasice, ali nisam uspeo nijednom da preguraću bez rupuruta posle njih

A jesi li jeo tamo baš bavarsku?

 

Stvarno jeste blaga.

Link to comment

ortak je jeo skadarlijsku, od priloga je poslušao radnicu i uzeo senf plus je na svoju ruku uzeo urnebes

 

spalio se - inače ne jede začinjeno.

 

kod elenika kajn problem sa bavarskom, tartar sosom i kupus salatom. čak mi nije kampovala u stomaku dok sam spavao, nisam osetio tu ne baš zanemarivu količinu kobaja /2/

Link to comment

Jel mlađani zbunjeni Korejac otvorio korejski pork belly spot. Tamo gde je bila prva Parata u Kapetan Mišinoj. Nije uopšte rđavo, cenim da će biti još bolji samo da se uhoda i proširi meni.

 

 

IMG_20240217_153333130.jpg

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...