Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Све у свему барбикју јунеће груди и сланиница, чедар, обогаћени мајонез, кисели краставци, сомун карамелизован са мочом и редукција-ом соја соса

Link to comment

meni je to too much, pogotovo kad na kraju napunjen sendvič natope u tu moču/soja sos. sa razorenom lepinjom od rastopljenog čedara iznutra i te moče spolja, taj sendvič mi ima smisla samo kao sunđer za natapanje alkohola, kao što je nekad za to služilo da ti kod lokija roknu 3x više tartara u prilogu u punjeni batak, pa bukvalno sa dve ruke i napetim mišićima držiš da se ne raspadne.

meni ni slanina mi ne treba pored savršenog brisketa. jbga, ne kažem da nisam jeo i da ne jedem kad krenemo sa rakijanjem u 16-tici u skadarliji, ali mi nije prvi izbor. na nbg naručujem samo brisket sendvič gde mi je taj njihov bbq sos koji ture, uz koleslo i džem od luka, dovoljan da bude sasvim  sočno a izdeferencirano da se ukusi ne poklapaju i potiru.

misim, nek jede i voli ko šta hoće, nije bitno.

 

Link to comment

Мени је мацолица до јаја да с времена на време пресечем с нечим другачијим, није ми за учестало једење, што кажеш за то ми је ипак фаворит брискет.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Otvorio se novi smoker u gastrošoru i to danas. Jeo sam ih pre dok su imali samo dostavu i po meni šiju holy smokes u svemu, posebno kome je ukus mesa ispred soseva, čedara itd.

 

In Smoke We Trust.

IMG_20240327_143655402.jpg

IMG_20240327_143607844_HDR.jpg

  • +1 3
Link to comment

Probao šavarmu u Piteru u Cara Dušana, kažu da su taj treći otvorili pre dve nedelje.

Sviđa mi se iako je neslano za srpske standarde. Dominira "šef sos" koji liči na tzatziki sa majonezom. Mislim da je @Eleniko komentarisao da stavljaju previše tortilje, toga više nema, samo jedna ide.

  • +1 2
Link to comment
  • 4 weeks later...

Setih se danas ovog događaja iz Miletovog objekta kad sam video da je umro.

 

 

 

On 28. 9. 2020. at 23:11, napadaj said:

07. juna 2013. svratim tu pre derbija u basketu u Pioniru, kad unutra Duško Korać, a na teveu Đoković - Nadal, polufinale Rolan Garosa (guglao sam tačan datum, naravno).

Duško šeta po onoj prčvarnici, tj. vrti se u krug u tom malom prostoru u kojem su radnik i Mile pekli pljeskavice i komentariše tenis za sebe, ali tako glasno da smo imali prenos uživo u najsirovijem mogućem obliku. Vređa pa hvali Novaka, viče da će mu engleska kraljica biti kriv ako izgubi, psuje francusku publiku, Srbe, državu, tenis kao sport... Spektakularan prizor, zamislite ludog Koraća u punom elementu, lišenog i minimalnih pravila o tome šta može da kaže za vreme meča. [emoji2]
 

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...