Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

overio badžu u maršala tolbuhina. jako prijatno iznenađenje. punjena(slanina + kačkavalj) jako fina, meso staje ćirinom drvcetu na crtu, a odlučuju nijanse

i trenutno raspoloženje. ima somun(odličan, svež), ima tortilja, prilozi klasika. meni nudila badžinu salatu(nisam hteo)

cijena 420, konkurentna


 

meni je večeras bio bolji od ćirice, svakako posećujem opet

 


 

 

 

deluje da radnica(e) ne stoji dobro sa matematikom ili nije imala sreće sa računom

:fantom:

 

  • Hvala 1
Link to comment

jeste, otvorili prošle nedelje

imaš bilborde po kraju


 

a ima i banjalučki ćevap do njega, isto novo, ali sranje

 

 

ja sledeći put idem opet kod badža, ćira spada na alternativnu varijantu

  • Hvala 1
Link to comment

Пробах и ја Баџу, неку Баџину пљеку. Сем квантитета (350г) немам неке друге претерано позитиве утиске, квалитативно не бих рекао да може да парира Дрвцету никако.

 

Не предвиђам им успех генерално, некако немају шта да понуде. Дрвцету ко што рекох мислим да нису конкуренција, Шишу такође јер су осетно скупљи, и онда им остаје та нека маса између која ће пре да изабере Пончо због тог неког имена, навике, чега год него њих.

Link to comment

Odličan roštilj kod Mutavog (Bul-Bul Grill je naziv lokala) u Svetog Nikole, iznad Gradske bolnice. Nema table, nema reklame, nema fiskalnog računa, a meso sjajno, dakle sve kako treba. Slika ispod, za momente kad vrata nisu otvorena, pa lokal ne može da se nađe po mirisu koji se širi ulicom. :D



36b8ee2d054925c974f4df140aeb8ba3.jpg

Edited by napadaj
  • Tužno 1
Link to comment
  • 1 month later...

Moram da ispricam najludju stvar koja mi se upravo desila - Kebab grill iz ulice gladnih. Cena kod njih licno - 400 dinara po doneru, na glovu - 440 a na Mister D izgleda stoji neka prastara cena - 320 :lolol: 

 

Sad narucio na Mister D pa cekam da vidim sta ce biti. 

  • Haha 1
Link to comment
  • 1 month later...
12 minutes ago, Milošica said:

Jeo neko u Lokiju skoro?

 

Jel mi se ne čini da je ranije bio bolji?

Da, u vreme kada su se naši pradedovi oporavljali na Krfu.

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment
2 minutes ago, Ras said:

Da, u vreme kada su se naši pradedovi oporavljali na Krfu.

:D

 

Meni je čak i pre par godina bio bolji.

Edited by Milošica
Link to comment

Има 10+ година како су пропали ти извиканији фастфудови типа Локи, Шиш, Степин.. Пропали у смислу квалитета а овако им иде одлично, не фали им ништа рекло би се.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...