Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Meni su pricali da kad inspektor hoce nesto da ti nadje uvek moze da ti izmisli. Sklon sam da poverujem da tako stvari funkcionisu kod nas.
 
Kod Palilulske je jedan jos brze odustao. Mislim da nije nedelju dana potrajao. A bila bas zanimljiva i originalna klopa.
Meni doduše nisu dali račun ali nisam ih ja prijavio.. :) stvarno dobri ćevapi, šteta
Link to comment
On 2/20/2018 at 6:45 PM, chikaminda said:

Rile zatvorio danas, kažu da je imao 3 inspekcije dnevo, verovatno konkurencija slala. Toliko o tome, šteta. Vracam se u Dramu i Pribojski rostilj.

Pa nije im bilo daleko, pređu ulicu i reketiraju Rileta.

 

Za prijavu, sumnjam na Trpkovića.

Link to comment

Meni Savčić odličan. Ćevapi su mi za klasu bolji od Valtera, mada ja obično uzmem pljeskavicu, koja je malo začinjenija i više po mom ukusu. Nedavno ubacili džigericu koju još uvek nisam probao, ali se spremam :)

 

Za dezert obavezno trileće.

Link to comment

Istina, davno sam tamo hasao, ćevapčići su bili dobtro ali su baš odgovali deminutivu. Melešni, čini mi se da klot dolaze, a lepinja bila onako. I poskupo je bilo.

 

Treba overiti ponovo

Link to comment

Ponukan lepim utiscima znalaca ovdašnjih utefterio sam Riletov broj. Nisam stigao da odem i u medjuvremenu dodje aber da je zatvoren. Kad ono 23. feb. stiže poruka da je broj promenjen. Pošto nisam bio u Bg tek danas pozovem i čovek mi kaže da  još uvek nemaju novi lokal, ali se nada da će ga biti. Kaže bićemo obavešteni. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...