Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

On 3/17/2018 at 3:02 PM, Timmy said:

Pa zar Donesi nije uveo svoju dostavu za sve te sto nemaju svoju? menije dva puta stizao njihov lik sa punom torbom za dostavu. U tom slucaju se samo malo duze ceka...

Prvi put cujem. Slabo narucujem u poslednje vreme pa moguce da je to neki novitet.

 

Dolazili su i menii likovi sa donesi torbama al su to bili dostavljaci iz restorana. Donesi im je samo podelio torbe reklame radi.

 

edit: vidim da i dalje imaju filter "sa sopstvenom dostavom". Izbacili bi to valjda da sad postoji dostava za sve.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Nova reklama nalepljena na mestu gde je bio
Rile, Sidro mantije i cevapi. Mozda je neka nova pazarska ispostava...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ja kod Dekija jedem onu gurmansku tj delim je posto je prevelika, od nje nisam jos imao problema.  Koliko se secam to Sidro u Pazaru je pored Jonuza tako da ako bude neki zajednicki poduhvat bice odlicno.

Link to comment

Bas mi se jedu pazarski cevapi,.odavno nisam.. pokusavao sam da narucim od onog sa dušanovog, al ne uspeh a posle zatvorili... ima li gvozdjra dostavu?

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

 

ovde je neko rekao da je folićevo

 

četvoro je suvlasnika, makar bilo. četvrti, inkognito suvlasnik je milutin folić, gradski arhitekta grada beograda. čovek u sukobu interesa (u svakoj normalnoj zemlji bi zbog toga i odgovarao) pošto je u trenutku dok je obavljao javnu funkciju pokrenuo privatan biznis (eh da mu je jedini). u naletu renoviranja kosančićevog venca prva zgrada koja je renovirana novcima svih beograđana je bila upravo zgrada u kojoj se gvožđara, odnosno privatni biznis gradskog arhitekte i nalazi.

Edited by kblo konza
Link to comment
21 hours ago, Host said:

Dajte nazad Rileta!

 

U medjuvremenu, ne jedite kod Dekija. Prosle nedelje sam imao stomacnih problema posle Dekijevog rostilja. Od ranije mi je bilo sumnjivo zasto su im cevapi preslani, mislim da mi je sad jasno.

 

U zadnjih mesec dana, naručivao bar 10 puta i sve ok

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...