Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Da pokusam da vratim temu... Burger preko puta BGdjanke ubacio u ponudu telece cevape u somunu. Uz to ide i pomfrit. Mislim da u gradu nema za 220 din da se lepo sedne I normalno i nemalo pojede. I operu ruke u cistom veceu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kad se uporede sa burgerima da. Ali inace je prosek maksimum.

 

U celom tom kraju gde mi je firma je losa situacija sa brzim mesom, pa je to neko mini osvezenje. A najvise sam istakao zbog smesne cene od 220 din. Ja ih pozovem i narucim (zvanicno to ne moze, samo dostava, ali su fini pa izadju u susret) i samo pokupim.

 

A zamisli koliko oko Beogradjanke nema sta da se brzinski pojede kad ja malo malo pa kupim susi :( 

Link to comment
29 minutes ago, Timmy said:

Kad se uporede sa burgerima da. Ali inace je prosek maksimum.

 

U celom tom kraju gde mi je firma je losa situacija sa brzim mesom, pa je to neko mini osvezenje. A najvise sam istakao zbog smesne cene od 220 din. Ja ih pozovem i narucim (zvanicno to ne moze, samo dostava, ali su fini pa izadju u susret) i samo pokupim.

 

A zamisli koliko oko Beogradjanke nema sta da se brzinski pojede kad ja malo malo pa kupim susi :( 

 

Zar nema dole oko Masarikove onaj Bon Apetit?

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Mek ima nove burgere u promociji - Generous Jack i Glorious Carlos. I jedan i drugi su odlični, mada, a ovo je subjektivno, možda nisu dovoljno slani, što je nekome i plus, a možda sam i ja navikao da preterujem sa time.

 

Uglavnom, za svaku pohvalu i jedan i drugi, ja sam ih malo modifikovao kod kuće sa gore pomenutim sastojkom i majonezom...  :thumbsup:

Link to comment

Bila prodavnica namestaja cini mi se. Kad krenese od tramvaja ka masincu.

 

U odnosu na ta dva rostilja koje pominjes ovo izgleda kao mf spejs satl. Prilicno veliki lokal sa sve stolovima  unutra.

Edited by Friend
Link to comment

Da, Pončo je “jak”, ubiće konkurenciju vrlo brzo. Ima i tu napred malo, kod Vladetine jedan roštilj. A izmedju toga ona pica na drva, špagetarnica i još neki lokal koji se menja na par meseci, u jednom trenutku su bile neke pite. 

Dolina gladi jbt :D

Link to comment
5 hours ago, goofs said:

Tamo gde je bio Stari Banat?  Na tom potezu oko Tramvaja vec imaju dve pljeskavidzinice i onaj pasta bar.

 

 

Taj pasta bar kod Štarka je sranje. Oterali su dobre kinezce odatle(Quick Vok mislim da su se zvali)  i otvorili to verovatno da bi prali novac jer skoro da niko tamo ne jede. Barem ne dva puta. Pljeskavice odmah pored paste su prosečne ili slabije nego prosečne. Malo dalje ka  Višoj poslovnoj su slične pljeke ali i odlične kobasice, Ja samo to jedem.

Ta ista firma ima lokalčić i u Ruzveltovoj, kod autobuske stanice i iste su im kobaje.. Malo niže je uz one krš pice na parče sasvim solidan giros. Već me znaju pa mi spakuju baš fino kad uzimam onako u onim kutijama a ne uvijeno u tortilju. Onaj novootvoreni Giros na neparnoj strani Ruzveltove, odmah ispod ćoška, ne valja ništa. Prvi put su bili loši a drugi put sam morao da glasno iznapušavam neku ženu koja je došla da interveniše na moje žalbe. Nadam se da su me mnogi čuli. Nemojte jesti tamo.

Pretvaraju ceo taj kraj u Džank fud strit kao onaj na NBG a nema šta dobro da se pojede. Mater im jebem nesposobnu. Ulicu su mi upropastili a nema čak ni solidnog bureka. One kobasice eventualno ali to nije dovoljno.

 

A najveće sranje su one pice preko puta Mašinca gde neupućeni siromašni studenti jedu pice u zabludi da su dobre. Jebote, imaju najvažniju stvar za dobru picu, imaju peć na drva ali sve ostalo im je najjadnije moguće, najgori materijali a čak uspevaju skoro nemoguće, uspevaju da naprave loše testo.

Sramota me je da u mom kraju prodaju takvo sranje, a tu u blizini je bila picerija Robertino (mislim da se tako zvala), jedna od najstarijih u Beogradu, još iz sedamdesetih godina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...