Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Enterijer Lokija je pravo blago. Gazda nije uradio prenamjenu lokala pa imate mogućnost da jedete pljeskavicu u prljavom, mračnom baru iz devedesetih godina. Inače, Loki 2 ga šije i što se kvaliteta hrane tiče.

Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

Kolko znam, kultno mesto ne postoji već godinama. Ovo što je sad je neki loki1.2

Koliko znam srusen kiosk al je ovaj lokal otpriliketu i valjda je ista firma.

 

Nesto nisam primetio guzve pa sam verovatno zakasnio da probam dok je valjlalo.

 

Duff (kakav je nekad bio, nisam siguran ni da postoje danas) i Bam Bam (preko puta Palilulske pijace) ne mogu da prezalim.

Link to comment

Ne znam, oni rolovi mi bas ostase u dobrom secanju.

 

Kad sam ih probao preko Donesi bili su skroz bezveze.

 

U potrazi za informacijom da li jos postoje naleteh na ovog lika

 

 

Spica :hail:

Link to comment

3 menjacnice i 3 radnje (sve Maxi). Kad sam se tek doselio ovde bile su 4 samo u mom parcetu ulice. I cim predjes prvu poprecnu ulicu evo je i peta.

 

Jedna radnja je sad banka, druga galerija, treca kafic...

 

edit: ovaj ulicni gurman vec 5 godina ne gurmanise :( Uvek podrzavam takve likove jer su odlicni za inicijalni skauting. Valjda se oni Reneovi rodjaci jos drze.

Edited by katamaran
Link to comment
On 2/16/2018 at 7:48 PM, *edited by mod said:

Solunac ispred Terazija.

 

meni je ovo tri klase smrada iznad svih. jednom sam prosao tacno u trenutku kada su pojacali "izduvavanje", mislio sam da cu se srustiti ispred.

valjda utisku dodaje i prometno mesto u centru grada. 

Link to comment
3 minutes ago, Takeshi said:

 

meni je ovo tri klase smrada iznad svih. jednom sam prosao tacno u trenutku kada su pojacali "izduvavanje", mislio sam da cu se srustiti ispred.

valjda utisku dodaje i prometno mesto u centru grada. 

 

+1000

Link to comment

Ja sam hajlajte imao kad su drugari iz HR snimali album u Zvezdi pre par godina. Pet dana provedenih u memli i prašini bioskopa na avgustovskih 40, i pri svakom izlasku na vazduh te napadne Solunac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...