Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

5 minutes ago, Lezilebovich said:

Pa ovo mi je na minut od posla, javljam se sutra :)

Baš sinoć pričam sa gospojom da moramo da isprobamo, jesu otvorili pored Mozarta, ili u onom objektu gde su kao krilca i pljeske prodavali?

 

28783015_219779038587275_717670502815223

Edited by renne
Link to comment

McSlepci kao uveli dostavu al naplacuju 250 dindzi. Tako su se pojavili i na Donesi.

 

Nije im problem da na svom sajtu naprave dostavu al im je problem da plate dostavljace. Treba musterija da placa Potrcka. Prc Milojka.

 

Ne znam sta su kao uopste i uveli. Koliko se secam Potrcko vec desetak godina donosi sve zivo pa i iz Meka.

Link to comment

Pošto već pominjete Mek, da kažem da su nedavno vratili Crispy Cheese Beef burgere u ponudu; stvarno nemam nekih suštinskih zamerki, odlični su.

Edited by Jeremija
Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

Pa uveli su zato sto ih nista ne kosta, a sigurno da ima interesovanja cim KFC drzi tu istu pricu neko vreme vec.

Tako mogu ja da radim dostavu ako ce musterija da plati. Ne priznajem to kao "restoran ima dostavu" i iz principa preskacem kod narucivanja.

 

Da sam ja neka vlast proterao bih takve sa Donesi.

Link to comment

Pa zar Donesi nije uveo svoju dostavu za sve te sto nemaju svoju? menije dva puta stizao njihov lik sa punom torbom za dostavu. U tom slucaju se samo malo duze ceka...

Link to comment

Holly Smoke mi se dopao, samo je malo skup za kiosk na parkingu u ulici kojom niko ne prolazi. :) Fino je bilo drpano prase sendvič, stavili su još nekakav kukuruz, neke relish-e, salatice u lepinju,  ukusno je. 390 dinara, a treba , u stvari uzeti obrok, koji je 600 dinara.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...