Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Overio juče ćevape kod Rileta.Odlično meso, fenomenalanan somun, luk extra picanski isečen na kriškice.Upozorenje, kombinacija od 10 ćevapa je za moje standarde malo veća, pa pripazite da se ne precenite.Osim toga, somun je ogroman.U poređenju sa ćevapima kod Valtera, skoro da su dvostruko veći.

Link to comment
8 hours ago, ToniAdams said:

To je kategorija za sebe, uzeglo ulje.

Kako bih lepo rukice u fritezice tim trovačima.

Kad smo kod friteze svojevremeno mi iz jednog od cuvenijih kineskih restorana stiglo otpalo parce metalne resetke u klopi.

 

Necu da kazem koji su jer su se iskupili tako sto su mi posle dali istuporudzbinu za dz (ovaj put bez resetke)

 

20-ak evra bilo.

 

Jos imam sliku od te resetke u tadasnjem telefonu.

Link to comment
6 hours ago, Timmy said:

Dostava? Meni nece da se jave u dva navrata :(

Ne znam šta je u pitanju, u lokalu ih ima bar četvorica koji rade, a ja sam otišao direkt.Inače, rade i nedeljom, za razliku od nekih ćevabdžinica u okolini.

Link to comment
59 minutes ago, katamaran said:

Kad smo kod friteze svojevremeno mi iz jednog od cuvenijih kineskih restorana stiglo otpalo parce metalne resetke u klopi.

 

Necu da kazem koji su jer su se iskupili tako sto su mi posle dali istuporudzbinu za dz (ovaj put bez resetke)

 

20-ak evra bilo.

 

Jos imam sliku od te resetke u tadasnjem telefonu.

I meni neki dan a dobio sam put u dupe kao zahvalnost

Link to comment

Da sam ono progutao proso bi ko zuti. Ostro ko zilet.

 

Okrenuo ih telefonom da im se nacestitam al sam poklekao kad mi je menadzer ponudio ponovo istu porudzbinu za dz kad budem hteo. Slab sam na njihovu klopu.

Link to comment

Kod Rileta danas jede Rasim, kaze onaj decko sto radi nas je Raso gde da jede nego ovde. :) 
Cevapi veci nego Dekija 5 kom. sasvim dovoljno, somun dosad najbolji...meso bolje od Dekija i Valtera..

Link to comment
1 hour ago, Red devil said:

Kod Rileta danas jede Rasim, kaze onaj decko sto radi nas je Raso gde da jede nego ovde. :) 
Cevapi veci nego Dekija 5 kom. sasvim dovoljno, somun dosad najbolji...meso bolje od Dekija i Valtera..

Bili smo u isto vreme, i ja sam sreo Rasima. 

Pridruzujem se pohvalama, vrhunski ćevapi i somuni

Link to comment
On 2/16/2018 at 6:09 PM, pacey defender said:

Oćemo da napravimo izbor za nasmrdljiviji fastfud? Smrdljiv spolja, na ulici. Ne morate ulaziti. Znate ono kada vas uhvati nespremnog i zapahne i momentalno vam se riga?!

 

Kandidujem Loki 2 u Svetozara Markovića i neku pljeskavičarnicu kod PIO fonda u Nemanjinoj, između Trpkovića i falafela. 

 

Inače, Loki 2 je  u stambenoj zgradi - iznad verovatno žive neki ljudi. Zamišljam taj odlas za stan - elitna lokacija, u blizini svega bitnog, čak imate itradicionalnu srpsku brzu hranu na 20ak stepenika od gajbe. Milina. Naročito leti.

Kad pomenu Loki, valja li Loki 1 cemu danas? Kultno mesto a nikad nisam probao. Milion puta prosao al nikad gladan.

 

Ovih dana bas cesto prolazim Vasinom pa bih mogao da svratim. Jos samo da se suzdrzim da ne uzmem iz proverenog Vinera u komsiluku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...