Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ja tu jedem cizburger i nesto sto zovu blue nesto... tu ima i slanine i svega, bas je jak taj burger.

 

Na 20m odatle je odlican LE rostilj kome najcesce dam prednost. A prednost Papasa je sto rade nonstop.

Link to comment

Nonstop? Zar nije do ponoci?

 

Ako je nonstop mozda se i prosetam posle. Nemoj samo da poljubim vrata :)

 

edit: ma jescu becku u Makedonskoj, hladno je za svrckanje do Sarajevske. Al definitivno me zanima da li Papas sada radi non stop. Siguran si u to?

Edited by katamaran
Link to comment

Papas je pljeskavica maskirana kao burger. Ili vanbracno gojazno dete koje je povuklo malo vise na mamu. 

 

Nije los (pogotovo mushroom burger) i sigurno da je bolji od nesrecnog burger plusa ali nije ni u istoj dimenziji sa BH ili Intergalaktikom.

Link to comment
10 hours ago, Timmy said:

Ja tu jedem cizburger i nesto sto zovu blue nesto... tu ima i slanine i svega, bas je jak taj burger.

 

Na 20m odatle je odlican LE rostilj kome najcesce dam prednost. A prednost Papasa je sto rade nonstop.

 

Zat nisi rekao da si odjebao te leskovacke smradove jer nisu hteli da ti daju lepinje uz meso, tako nesto?

 

Sto se mene tice, ja sam s njima zavrsio pre nekoliko godina, kada mi dvaput u razmaku od desetak dana nisu spremili porudzbinu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...