Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

2 hours ago, Milogled Bluff said:

Sto se mene tice, ja sam s njima zavrsio pre nekoliko godina, kada mi dvaput u razmaku od desetak dana nisu spremili porudzbinu.

 

sudeći po ovome ti nisi uspeo ni da započneš sa njima :unsure: 

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

ma glavonja cesto izaziva sukobe sa rostiljdzijama i ugostiteljima, bio sam prisutan kad je zenicu u "herceg novom" naduvo onako, bez razloga.

 

 

Kako kenjas. Ceo forum zna sta se tamo desilo i da nisam nikoga naduvao, nego kulturno napustio lokal da vise nikad ne krocim u nj.

Link to comment
11 minutes ago, ToniAdams said:

pa kako si jeo meso bez lepinje?

 

Ne jedem lepinje i sl. Tada sam uzimao za druge.

 

A sta je sa tobom Miloguze, ne vidjam te vise po kraju? Nisu valjda ukinili trocasovne pauze :(

Link to comment
5 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

Kako kenjas. Ceo forum zna sta se tamo desilo i da nisam nikoga naduvao, nego kulturno napustio lokal da vise nikad ne krocim u nj.

 

Samo si se okrenuo i otišao u svoju sobu?

Link to comment
7 minutes ago, ToniAdams said:

ma dobro, nejasno mi kako izdaju meso bez lepinje. kako se jede kod njih inace?

 

Gori sam ja sto ti pojasnjavam... Kada prodaju rostilj na kilo ide samo meso, bez lepinja. Ako kupis pljesku ili slicno naravno da dobijes.

 

Ja hteo da dokupim lepinje, nisu mi dali, pa sam popizdeo kao redovna musterija. I Miloguz zapatio, pa cesto pominje taj dogadjaj...

Link to comment

Pa naravno da sam zapamtio, da ne bude da samo ja uvek imam problema sa ugostiteljima. Ako se govnari tako ophode prema stalnim musterijama, sta da ocekuju casual posetioci?!

Link to comment

I Halo Leskovac ima neke blesave ideje kad prodaju na kilo. Kad uzmes u somunu ili tortilji stave ti pola kile besplatnih priloga i salata. Kad uzmes na kilo svaki prilog ili salatu masno naplacuju i to neke smesne kolicine. Tortilje sam naravno morao da doplatim.

 

Volim kad uz meso na kilo uracunaju i pomfrit i salate. Mozdai najbolji voz na Donesi je bio iz nekog lokala iz Vojvode Stepe koji je nestao sa Donesi brze nego sto se pojavio. Ime je bilo nesto u fazonu rostilj kod Pere i Laze... Dobijes meso, lepinje, pola kile pomfrita i sasvim pristojne kutije sa lukom, kupusom i urnebesom.

 

edit: zvali su se Rostilj kod Pece i Buce

101057_m.jpg

 

Jedini jos bolji na Donesi je bio iz Me Gustasa. Od njih sam odustao jer su se krajnje izbezobrazili sa cenama. Koliko se secam voz je dogurao do 2000-2500. Vidim sad na guglu da su permanently closed. Another one bites the dust.

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...