Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Malo su odlepili u Klemenci već drugi kolega mi na poslu rekao da je otišao sad i nikad više...

Na neko obično pitanje dvojica tamo su krenula da se izdiru na njega "kakva su to pitanja ovo ono"...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Samo da prijavim da se otvorio onaj Kebab na cosku Hilandarske i Cetinjske

 

Probao neki maxi kebab i nije mi legao. Posle probao pileci raznjic koji bi trebalo da je duplo manji od maxi kebaba a imao sam utisak da je i veci. Tu je piletina bila ok al opet nista specijalno ukusna. Super je izgledala kod njih onako marinirana pa sam vise ocekivao.

 

Kebab jos nisam probao al na osnovu ove dve stvari ne ocekujem previse.

 

Manje od kilometra dalje u Malom dukatu ima brutalan kebab al malen za tu kintu  :cry:

Link to comment

I kvalitet i kvantitet. Nema kod mene labavo :)

 

Taj maksi kebab posta isto kao onaj burger iz grill 57 a ono je neuporedivo bolji obrok za tu kintu. Preukusno, a mozda i obilnije.

 

Edit: Grill 51 a burger se zove big 51. Best buy za 390 kinti

 

Биг 51

350 грама. Дупла пљескавица, димљени врат, хрскава димљена сланина, топљени качкаваљ, кисели краставчићи, зелена салата, сенф, мајонез, кечап. Лепиња (земичка

Edited by katamaran
Link to comment

Pojavio se nekakav kavkaski rostilj na donesi.com pa koga zanimaju cudni ukusi nek proba. Nisam nikada probao nista slicno, mada mogu reci da sam jeo na najrazlicitijim mestima. Malo vuce na arapski pristup i neke od zacina svakako dele s njima, ali nije bas to. 

Koriste neke meni nepoznate zacine koji svemu daju skroz interesantnu notu, mislim da vredi probati. Ja sam uzeo 4 razlicite stvari ne bi li probao sto vise i mogu reci da me ni jedna nije razocarala.

Link to comment

Mislim da je to extra sushi. Oni svako malo ubacuju ovako neke varijante pa posle nekog vremena odustanu i vrate se samo na sushi.

 

Pre par godina sam se odusevio kakav su kebab pravili i ne prodje par nedelja - samo sushi. Posle su ubacili ovako nesto kavkasko i to je bilo solidno ali premale porcije za kintu pa su opet presli samo na sushi. 

 

edit: mislim da su to ovi

 

http://www.extra-sushi.rs/sr/saslik

 

edit 2: defintivno

 

http://www.donesi.com/beograd/lat/kavkaskirostilj-dostava-1602.php

 

Moram da uzmem kebab i da se nadam da su vratili majsora od pre 4-5 godina :)

Edited by katamaran
Link to comment

Cini mi se da sam i pre njih nailazio :)  Mislim da je u Makedoniji dosta popularan al nemoj da me drzis za rec.Valjda sam prvi put naleteo u onom dvd kuvaru sto je izlazio.

 

Vidim sad su na nbgd. Pre su bili u Oblakovskoj (Autokomanda). Dalo bi se skociti biciklom po kebabe da ne razmisljam o minimalnoj dostavi a i na nbgd me inace put mnogo cesce nanese nego na komandu.

 

ladno im preko sajta veca minimalna porudzbina nego preko donesi  :isuse:

 

edit: moram da kupim ova metalna cuda za raznjice. Skoro video u lokalnoj Kineskoj radnji al sklonili iz izloga a prodavcu nisam uspeo nikako da objasnim sta mi treba. Da sam jos malo objasnjavao rukama pomislio bi da ga izazivam na dvoboj macevima u zoru a pojma nema ni srpski ni engleski a i moj mandarinski je pomalo zardjao  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

Gricko u Despota Stefana nije sastavio ni dva meseca

 

http://www.donesi.com/beograd/lat/gricko-dostava-1584.php#tab-reviews

 

Vidim juce papiri u izlogu mada nisam prilazio da vidim da li eventualno nesto pise. Posle onog jednog sto je radio nedelju dana ovo je najbrze odustajanje. Pra par dana hteo da svratim u Marlenku na sendvic i naravno izdaje se lokal  :cry:  Njih je vec stiglo cuveno prokletstvo fast fudova koji mi se svide...

 

Mada su krenuli skroz neozbiljno. Jedna devojka sprema klopu a momak razvozi golfom pa se klopa cekala i do dva sata iako si na manje od kilometra od njih. Bili odlicni sendvici.

Edited by katamaran
Link to comment

Moguce da je i onaj Kebab digao ruke. Pre par dana sam prosao oko ponoci i nisu radili iako pise 0-24

 

Mesecima pripremali lokal a ne znam da li su sastavili dve nedelje.

 

Nisam stigao da probam lahmacun  :cry:

 

edit: jos su na donesi

Edited by katamaran
Link to comment

Moguce da je i onaj Kebab digao ruke. Pre par dana sam prosao oko ponoci i nisu radili iako pise 0-24

 

Mesecima pripremali lokal a ne znam da li su sastavili dve nedelje.

 

Nisam stigao da probam lahmacun  :cry:

 

edit: jos su na donesi

 

 

Mislim da zapravo rade do 11 eventualno do ponoci.

Link to comment

A na staklu pise 0-24

 

edit: po donesi dostavu rade do 22h tako da im je verovatno to radno vreme

 

 


Понедељак 10:00 - 22:00
Уторак 10:00 - 22:00
Среда 10:00 - 22:00
Четвртак 10:00 - 22:00
Петак 10:00 - 22:00
Субота 10:00 - 22:00
Недеља 10:00 - 22:00

 

Edited by katamaran
Link to comment

A na staklu pise 0-24

 

edit: po donesi dostavu rade do 22h tako da im je verovatno to radno vreme

 

 

 

Понедељак 10:00 - 22:00

Уторак 10:00 - 22:00

Среда 10:00 - 22:00

Четвртак 10:00 - 22:00

Петак 10:00 - 22:00

Субота 10:00 - 22:00

Недеља 10:00 - 22:00

 

 

 

 

Mislim da to vazi za onaj u Goce Delceva a da je ovaj samo preuzeo ime firme sa sve tim 0-24

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...