Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

nije ta, ova je gore, prema cvijicevoj. mislim da se na googletu ne vidi od autobusa.

 

 

edit, ona mala pored hleba i kifala

 

to nije sendvicara, to je sve :D ima i kuvano, ima rostilj, pohovano, razne neke kombinacije....jelovnik je preobiman

odlicno zena sprema...ko tu radi, ili oce brzu hranu u tom delu tesko da ce bolje nesto da nadje...uvek je guzva, samo zovu i narucuju

Link to comment

Blizu mi je to pa cu da nosim kuci da se usvinjim ko covek :piggy:

 

 

edit: ovo?

https://www.google.com/maps/@44.8173381,20.4801189,3a,42.9y,168.71h,83.25t/data=!3m6!1e1!3m4!1s_MwPXZsT6NX7CLPB_5sGTA!2e0!7i13312!8i6656

Nisam jos al kod njih nema secenja. Tamo sam svojevremeno uzeo cedar kad ga nigde drugde nije bilo al sam morao da uzmem 2.5 kg

 

edit: napisao pre nego sto sam pogledao link. Ovo vec deluje jako obecavajuce.

 

Moralo bi i ovo da bude u nekohj radnji al ne nadjoh nigde

 

http://www.silbo.rs/en/products/cheese/semi-hard-cheeses/5189/provolone-salame-mild-polutvrdi-sir-u-obliku-kobasice-44-mm.html

 

U njihovj radnji na Slaviji ga ne drze zato sto ne seku.

 

Metro je dobra ideja :thumbsup: Setio sam ih se i ja al mi se nije kupovalo 5 kg sira :)

Taj silbo čini mi se ima svoj asortiman u onim kruna-komerc prodavnicama...
Link to comment

Malo iznad Slavije. Koliko mi se cini mahom prodaju stvari kojima se blizi istek roka na akciji al ima i regularnih proizvoda. gmaps link za sekund...

 

edit:

 

https://www.google.com/maps/@44.8018519,20.4636583,3a,19.6y,161.38h,89.68t/data=!3m7!1e1!3m5!1s68__pSEr-N2kmiATX6bc0g!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3D68__pSEr-N2kmiATX6bc0g%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D20.518398%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656

 

Ne prodaju nista na meru i rade nesto kratko. Cini mi se do 16h radnim danom a subotom valjda do 13h

Edited by katamaran
Link to comment

Kad su kobaje u pitanju samo da kazem da je kobaja grande tesko sranje. Pojedes kobaju od pola metra i ko da si vazduh samo nabio u sebe.

Wurst platz, Kobaja grande, Grande wurst...

 

Ne moze covek da povata sta je probao. Mislim da sam probao samo Wurst platz kad su se tek otvorili i da su kobaje sa sirom bile skroz ok al sto su imali zacinjene krompirice  :wub:

Edited by katamaran
Link to comment

ova dva mala šabana su se očigledno prodala,

 

 

hrana u vajatu nikad ne izgleda onako - dakle dogovoreno snimanje, a drugo, nikome ko ima više od tri kvržice na jeziku ona sojugava splačina koja imitira meso ne može da bude ukusna. istina oni i onako nemaju više od tri kvržice, ni na jeziku, ni u glavi, ali ovo je previše očigledno

 

renne, 'leba ti, zavrni mu uvo i za mene jednom kad ga sretneš

Edited by banatjanin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...