Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

To je luksuz.

 

 

Well we had it tough. We used to have to get up out of the shoebox at twelve o'clock at night, and LICK the road clean with our tongues. We had half a handful of freezing cold gravel, worked twenty-four hours a day at the mill for four pence every six years, and when we got home, our Dad would slice us in two with a bread knife.

Link to comment

Ja sam zadržala ukus za ćevapčiće i pljeskavice iz detinjstva. Na to me podsećao pokojni Savski ekspres i sada, nekim čudom, Snek bar Banja koji je na uglu Resavske i Pasterove sa enterijerom gde samo fali čika Mige da prodaje lozove. Je l zna neko više o tom mestu, jesu okej oni?

Link to comment

Ja sam zadržala ukus za ćevapčiće i pljeskavice iz detinjstva. Na to me podsećao pokojni Savski ekspres i sada, nekim čudom, Snek bar Banja koji je na uglu Resavske i Pasterove sa enterijerom gde samo fali čika Mige da prodaje lozove. Je l zna neko više o tom mestu, jesu okej oni?

Solidna je Banja uvek bila. Ja tamo samo cevape jedem. Ok su, a jeftini. Sarena je klijentela. Od pijanaca do odela. I kakav snek bar, klasicna kafana :)

Edited by Timmy
Link to comment

Ja sam zadržala ukus za ćevapčiće i pljeskavice iz detinjstva. Na to me podsećao pokojni Savski ekspres i sada, nekim čudom, Snek bar Banja koji je na uglu Resavske i Pasterove sa enterijerom gde samo fali čika Mige da prodaje lozove. Je l zna neko više o tom mestu, jesu okej oni?

 

Što je meni super ime Snek bar Banja.

 

Sutra vodim dete na trening u Resavsku, moram da overim Banju.

Link to comment

otvorio se posle 10 godina ponovo njamburger na staroj lokaciji. spolja isti firmopis, nema razlike, udjem da vidim da li radi onaj genijalni rostilj majstor od pre, picopevac iz leskovac, kad ono promene. u vitrini stoje oladjene i sasusene pice, nema vise cumur skare nego elektricna plotna, konacno ekipa koja radi bi eventualno mogla da prodje za moleraj, tesko za rad sa mesom.  

Link to comment

u maksima gorkog kada ides iz pravca grada i kalenica prodjes juzni bulevar i nastavis uzbrdo, prodjes drugu ekonomsku, pa na vrhu pre nego sto pocnes da se spustas, nedavno sam primetio rostilj MDM (fali A :)). jako mala radnja, podseca na lokalne rostiljcice s juga npr nis leskovac, prodaju sve na kilo i najvaznije imaju pravu skaru na cumur, deluju da bi mogli valjati. ako neko ima iskustva neka javi...

Link to comment
  • 3 weeks later...

bio u banci blizu šiša, i dok je službenica popunjavala formular, ja sam zijao okolo. pogled mi je privukla priznanica na njenom stolu.

dnevni pazar šiš ćevapa od 449000

jbt. da li je realno?

 

:blink:

Link to comment

Jel oni rade nonstop? Ako rade npr 15h. to je pazar po satu od 30.000 din. Sto je oko 150 komada rositilja po 200 din. Tj. 2.5 po minutu. Stvarno deluje odlicno za njih.

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...