Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

bio u banci blizu šiša, i dok je službenica popunjavala formular, ja sam zijao okolo. pogled mi je privukla priznanica na njenom stolu.

dnevni pazar šiš ćevapa od 449000

jbt. da li je realno?

 

:blink:

 

 

uvek sam se pitao koliko je promet, hvala za info. Realno unutra rade kao masina, i skro mi je realno da imaju takav romet jer retko kod ceka red za samo jedan sis.

Link to comment

Realno i te kako i to iz prve ruke info...

Baja nema pojma šta će sa lovom...

A realno je i da je njesra bar što se mene tiče.

Edited by Barti66
Link to comment

Prvi vlasnik šiša je bila žena, koja je inače bila medicinska sestra u domu zdravlja pored, pa smo se zajebavali da je sigurno nešto gruvala u meso pa se ljudi navuku...

Posle se moja koleginica udala za njenog sina. Sve mi je bilo jasno Lada su joj zatvorili kiosk koji je bio tamo pored maxija na 2 meseca, ja pitam koleginicu: jel svekrva pizdi?

Ma jok imamo lufta, a i spremamo preseljenje, nego nas jebe vlasnik linijskog mi mu tražili 4 lokala da nam proda, a on kaže nema ...

Razbijaju se prosto radi turbina 24h, sasvim su lepo preživeli dolazak "novih igrača"...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Realno i te kako i to iz prve ruke info...

Baja nema pojma šta će sa lovom...

A realno je i da je njesra bar što se mene tiče.

 

Prosto je neverovatno koliko naš narod nema nikakav ukus, uopšte ne osećaju ništa, receptori im ne rade, samo ime radi i ništa drugo.

Link to comment

Ta stvar nema nikakav ukus čak i kada rade receptori.

Šteta što su svi ovoprostorni brzohranioci obezvredili jednu takvu divotu od ukusa kakvi su neeeekada bili sarajevski,banjalučki,šiš...

Jagma za brzom zaradom ali i neznanje su uništili sve receptore tako da je većini sada baš sve jedno šta jede.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...