Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Carevi

 

Goce Delceva nema 0-24 momenat (ili se barem ne vidi na ovako kropovanoj slicici)

 

10923642_1048681145148000_67063897038333

 

Hilandarska

 

15179165_1510409395641837_69589349728125

 

I vidim sad na komentarima za ovu sliku su napisali da rade 08-22

 

https://www.facebook.com/Kebab-Grill-NBGD-1048678781814903/

 

Jel valja cemu lahmacun? Za 140 kinti ne ocekujem previse.

 

edit: ipak i Goce Delceva ma 0-24

 

https://www.facebook.com/1048678781814903/photos/a.1048681415147973.1073741828.1048678781814903/1288882824461163/?type=3&theater

Edited by katamaran
Link to comment

Klemenca closer to home? nice :)

 

Svaki dan prolazim kroz Cetinjsku i nikad cuo za njih. Probacu ovih dana.

 

edit: kad smo vec kod Cetinjske valjaju li cemu oni svastari malo ispod coska sa Hilandarskom? Videh neko vece da imaju i chimney cake

 

https://www.google.com/maps/@44.8158148,20.4657959,3a,39.6y,116.57h,76.09t/data=!3m6!1e1!3m4!1s92YepCSgR3ch_9PxeWoetw!2e0!7i13312!8i6656

Edited by katamaran
Link to comment

Probao ja, stiglo fino I topli, nije bas Klemenca style vise je kao neki osakaceni kubanski sendvic jer nema sunke. Ali je skroz pristojno.

 

Doduse mene je sto se sendvica tice razmazilo Cvece Zla, pa sam neobjektivan u zadnje vreme.

Link to comment

ovaj review me zainteresovao

http://www.tegla.rs/jeli-smo-u-cetinjskoj-15/

 

 

Kvalitetno meso, začinjeno krastavčićima, senfom i zagrejanim kačkavaljem. Ako volite ljuto, tražite domaću harisu da vam namažu i recite da smo vas mi poslali. Dobićete savršenu kombinaciju fino ljute hrane, ako vas to pali, a pritom za razliku od standardnih spaljivača jezika i anusa, ovaj namaz ima ukus. Juneći sendvič je nešto malo jeftiniji, i isto golema preporuka za njega. U takvoj konkurenciji, piletina prosto nije imala šansu. Probali smo, ali nakon ova dva šampionska obroka, to vam je kao da posle gledanja dva dela Kuma, krenete da gledate treći. Zato se nismo ni usudili na probanje vegetarijanskog. Možda neki drugi put. Od skoro Kamilica ima u ponudi i nešto više od sendviča. Kao veliki fanovi Danila Kiša, prosto smo morali da pojedemo specijalitet koji deli ime sa ovim piscem. Ako bi kvalitet uporedili sa nekim Danilovim delom, onda ovaj Kiš je nešto kao Grobnica za Borisa Davidoviča, što znači da je odličan, ali da mu ipak fali do savršenstva aka. Enciklopedija mrtvih.
 
Da ne bude da sve hvalimo, okušali smo se i u probanju čorbi, pošto gajimo određeni fetiš ka miksu čorbe i fast fooda, koji je moguće probati van granica Srbije, i nadamo se da će taj trend se zapatiti ovde. Međutim potaž od bundeve koji smo probali nije nešto najukusnije na svetu, i realno brzo je završilo kao hrana za pse. U odbranu kuvara, mi baš ne volimo potaž i bundeve, i ne znam ustvari šta smo očekivali da ćemo dobiti.

 

 

Link to comment

Pojeo sada. Dobar. Veoma dobar. Harisa je stvarno super, a i ostali ukusi unutra. Meso pristojno, al na trenutke i nepristojno. Kifla bi mogla da bude malo bavarskija i da se ne ide na to tostiranje koje zgusne leb vec na neko podgrevanje i to bi bio znatno bolji proizvod.

 

Cijena: 320rsd

Edited by Ravanelli
Link to comment

pojeo super burger kod stafana na bežanijskoj kosi, odlično. dobra pljeska, ne oseća se prisustvo soje i sličnih dodataka.

150gr junetine, barbecue sos, sir, salata, jaje na oko, pomfrit. utisak kvari lepinja, al može da se progleda kroz prste.

240 din

 

bolji za klasu od burger plusa

Link to comment

 

bolji za klasu od burger plusa

Što, zapravo, uopšte nije teško, pošto je ono najgori pokušaj burgera u univerzumu.

 

Pritom im se i giros ozbiljno odronio, izbacili su varijantu sa svinjetinom.

Link to comment

ja jedoh pre neko veče u doneru đe je nekoć čuveni kiosk "tvrđava" egzistirao na ugliću hilandarske i cetinjske u 03h...

 

definitivno nije da kontempliraš docnije kako je umami bilo, no, nije ni loše

Link to comment

Jesam ja isto sinoc, Stefan je odlican i razbijaju se od posla. To mi je inace komsiluk. Poznajem i vlasnike.

I ono sto sam ja imao iskustva, kad si ok musterija, nije problem kolika je porudzbina.

Oni kazu: Donecemo i vase kad krene kurir na neku drugu dostavu.

Ali u praksi to znaci donece odmah , jer imaju posla i uvek narucuje neko iz tvog kraja...

Link to comment

Pre par dana jeo ponovo cuveni gulas u lepinji kod Spase.

 

Da pocnem od loseg - meso nikad gumenije. Saft je bio sasvim solidan al sto stavljaju kajmak  :wub:

 

Onaj kajmak toliko popravi utisak da mi bilo zao sto nisam uzeo dve lepinje i pored gumenjaka od mesa. Moracu da se bacim u potragu po Bajloniju posto ga zbog blizine verovatno tamo uzimaju. Generalno i nisam neki ljubitelj kajmaka al je ono fenomenalno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...