Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

ova dva mala šabana su se očigledno prodala,

 

 

hrana u vajatu nikad ne izgleda onako - dakle dogovoreno snimanje, a drugo, nikome ko ima više od tri kvržice na jeziku ona sojugava splačina koja imitira meso ne može da bude ukusna. istina oni i onako nemaju više od tri kvržice, ni na jeziku, ni u glavi, ali ovo je previše očigledno

 

renne, 'leba ti, zavrni mu uvo i za mene jednom kad ga sretneš

 

 

Ja sam ubedjen da im vi jedini budzite viewove preko PPP :D

 

Mislim aj sto su im snimci potpuni krs i sto pojma nemaju, a sto se prodaje tice ako se pogledaju viewovi (najjaci ima nesto manje od 10,000) ako su se i prodali, onda su se prodali sefu smene za dzabe klopu.

Link to comment

 

Lik mora da proba pljeskavicu koja košta 200 dindži da bi video kakav je kvalitet mesa. Evo, ja mogu da mu kažem odma'; ne očekuj najbolju jebenu kravu u Srbiji za te pare.

 

"Što se tiče Stepine trake... Ovako, fazon k'o fazon je neverovatan, znači..."

 

Taj "neverovatan fazon" se zove Cordon Bleu što ova dvojica očigledno ne znaju, pošto su traku poredili sa Karađorđevom. Ok mi je da za cordon bleu ne zna moja tetka iz Bosanske Krupe, ali ova dva tipa, kad su se već u'vatili ovog posla, bi to valjda trebala da znaju...

 

...ili ne bi. pošto im je najbitniji remark tokom kritike, da li je nešto dobro posoljeno ili nije...

Link to comment

Lik mora da proba pljeskavicu koja košta 200 dindži da bi video kakav je kvalitet mesa. Evo, ja mogu da mu kažem odma'; ne očekuj najbolju jebenu kravu u Srbiji za te pare.

 

"Što se tiče Stepine trake... Ovako, fazon k'o fazon je neverovatan, znači..."

 

Taj "neverovatan fazon" se zove Cordon Bleu što ova dvojica očigledno ne znaju, pošto su traku poredili sa Karađorđevom. Ok mi je da za cordon bleu ne zna moja tetka iz Bosanske Krupe, ali ova dva tipa, kad su se već u'vatili ovog posla, bi to valjda trebala da znaju...

 

...ili ne bi. pošto im je najbitniji remark tokom kritike, da li je nešto dobro posoljeno ili nije...

 

 

kakav crni cordon bleu, oni nisu culi za ementaler

 

zabavni su

 

-Tomo, sta je to Stepina traka ?

-To je piletina pohovana sa sirom i koja izgleda fenomenalno i izgleda mnogo mocno i cela ta pljeskavica, tako da nazovemo, je ogromna.

Link to comment

Buo mi je simpa kanal jer sam mogao da vidim kako izgleda potencijalno zanimljiva klopa al se vec dva puta desava da je kod njih dosta vece nego u rl. Da jedan od ta dva puta nije bio Mek svasta bih pomislio.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...