Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Mikan u Marsala Birjuzova, ima malo prozorce za poneti.

 

Deluje fino, a i cene na njihovom sajtu su ok (ako su skoro azurirane)

 

imas stepin vajat na autokomandi, punjeno belo je dobro.

 

Ako je to ovo, i nije bas blizu autobuske. Mozda se prosetam ako bude lepo vreme.

...

Hvala obojici!

Link to comment

+1 za Mikana. Ziveo sam preko puta kad se otvorio tu (pre 15 godina) i redovno sam klopao. Sad svratim bar jednom godisnje kad me put nanese i uvek je bila ok klopa. I radi ona gotivna zena tu svo vreme.

Link to comment

Ultimativna brza hrana-meso je u stvari pečenjara Uranak (ili slično) na Zelenjaku, prodaje jagnjeće sarmice 100 dindži komad. Ozbiljan i kvalitetan komad mesa, samo treba u obližnjoj samiški kupiti ovčje (ili bilo koje drugo) kiselo mleko i hleb i za smešne pare jesti deset puta kvalitetnije nego kod svih ovih što prodaju mlevene mačiće uz disko muziku. Jedino što radi do pet popodne.

Link to comment

Direktno na Zelenjaku, tamo gde izbacuju putnike iz pravca Banovog Brda. Neka ružna kućica.

 

edit: malo su mu te sarmice preslane, ali ih dovlači iz valjda Kraljeva, pa onda moraju da budu. Nisu baš kao kod Baje iz Mačakata, ali su sasvim korektne. Šteta što se približava kraj sezone za njih.

Edited by Anonymous
Link to comment

malo su mu te sarmice preslane, ali ih dovlači iz valjda Kraljeva, pa onda moraju da budu

 

Čekaj, ti si upravo napisao da čovek presoljava jelo od iznutrica kako se ne bi pokvarilo dok stigne u Bg? U čemu ih donosi, u plastičnoj kesi u gepeku lade?

 

Ako je tako, ostajem na disko - mače dijeti

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...