Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Otvorio se M.EAT u Cara Dušana, kod stanice GSB ispod Prve gimnazije. Imaju dosta toga na meniju, sređeno je da može da se sedne i pojede unutra ... Nisam probao, ali trebalo bi da je dobro - pa tek su počeli!
samo kad se setim sta je tu bilo do skoro :o, mislim da necu moci da jedem Edited by mary mary
Link to comment
Dve su sa sirom su mera za gladnog coveka. a dve takve mu dodju oko 400 kinti ako se ne varam?
Mala gurmanska za 250 je tamo best buy po velicini skoro kao dve obicne.
Link to comment

Bio juce kod Cice. Sarajevski je sjajan isto kao nekoc, tu nema spora, ali je odnos cena-kvantitet sraman. Uzeo sam porciju od 10 komada, platio 350 kinte i izasao gladan.

Link to comment

a ja probao "to je to". solidna kolicina za cijenu od 256 (ili tako nesto) din, e sad ukus - recimo da je bolji od vecine toga sto se izdaje za bosanski cevap po bgd, ali ne bih bas isao tako daleko da zakljucim da je to "to". prilicno je jako zacinjeno za moj ukus (da ne kazem preslano), sem toga, prolazi kao solidna zamena. i ima pristojna ponuda drugih stvari, ukljucujuci brizle i telece bubrege.

Edited by gazza1
Link to comment

Svratio veceras posle Pionira do tog novog mesta pored Prve gimnazije (zaboravio sam kako se zove :lol:). Uzeo sam obicnu pljeskavicu (vecu, 260 RSD), posto iz nekih razloga nisu mogli da naprave punjenu :blink:.Sta znam, korektno ali nista specijalno. Prilozi prilicno oskudni, lepinja na granici bajatosti.I da, posle sam otkrio da mi je prilikom realizacije predmetne transakcije verovatno ispala banknota™ od 500 kinti. Ili to, ili me je majstor jednostavno zajebao kod vracanja kusura. :glupan:

Link to comment

ako misliš na m.eat i ja sam danas bio tamo, uzeo rolovano pileće.totalno si ubo sa karakterizacijom, ceo dan nisam umeo da formulišem - korektno, ali ništa specijalno.a ja sam još sedeo pored Branka Kockice :D

Link to comment
  • 3 weeks later...
:lol: !Blah, nikada ne kupujem to u kraju.Moraces da eksperimentises. Ima pecenjara kod kruznog toga u parkicu na Kalenicu. Meni njihova jaga u decembru nimalo ne obecava.Imas pecenjaru koja prodaje cacansko pecenje odmah pored MekDeka-a u Maksima Gorkog (par metara nakon raskrsnice sa Sime Milosevica). Ne znam kakvo je.Ako istom ulicom (M.Gorkog) nastavis nizbrdo posle Cuburskog parkica, sa leve strane imas jos jednu pecenjaru iz slicnih krajeva.Kada bolje razmislim, ja bih se spicio do Milana na okretnicu 31 tamo na kraju Ustanicke ulice. Ako si motorizovan.Gornji deo Bulevara ne poznajem dovoljno, ne znam da li ima nesto oko Djerma.Jbga, da imam vremena i da me put nosi na tu stranu, doneo bih ti sa NS puta.
Link to comment
:lol: !Blah, nikada ne kupujem to u kraju.Moraces da eksperimentises. Ima pecenjara kod kruznog toga u parkicu na Kalenicu. Meni njihova jaga u decembru nimalo ne obecava.
a kakva im je njasvi, tj sepra?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...