Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Za koju cifru može da se kupi bicikl za zujanje po ravnom ovde po blokovima, i ono do dunavskog keja. Pod "za koju cifru" mislim najnižu. I da mislim na nove bicikle, ako bi uzimao polovne verovatno bi me neko preveslao...

E da ništra ekstra sportski, valjalo bi i neka korpa da može da se nabudži...

Eto...

 

 

...shit has hit the fan...

ovo mi deluje ko bombonica za 120 evra

 

http://www.kupujemprodajem.com/Serious-34900558-oglas.htm

Link to comment

Za koju cifru može da se kupi bicikl za zujanje po ravnom ovde po blokovima, i ono do dunavskog keja. Pod "za koju cifru" mislim najnižu. I da mislim na nove bicikle, ako bi uzimao polovne verovatno bi me neko preveslao...

E da ništra ekstra sportski, valjalo bi i neka korpa da može da se nabudži...

Eto...

 

Za novi bicikl je oko 200 EUR donja granica. Možeš da nađeš jeftinije, ali onda je to takav nivo opreme da i novo jedva funkcioniše, a skoro svaki dan je potrebno nešto popravljati, dotezati, štelovati i to samo da bi jedva radilo ono što treba da radi. Izgubiš volju da voziš :)

Link to comment

Nisan mogao da se odlucim za novi i vidim pre neki dan oglas, bicikl u obliznjem selu. Long story short, malo je ruzan ali odgovara velicina. Polovan, najjeftinija shimano linija itsl. ali solidno ocuvan. 95€

 

5jojocp.jpg

Link to comment

Hvala, hvala. Dobro, nije ruzan, bicikl k'o bicikl, ali deluje malo penzionerski. Istina, kupio sam ga od penzionera :).

 

Obilazio sam malo prodavnice, pa mi rece jedan da uskoro pocinje da prodaje Gudereit bicikle. Malo bacio pogled i deluju sasvim lepo, a na ovom dole bih se zaustavio. E sad, ne znam jos kakva je cena u prodavnici. Postoji varijanta da cekam do jeseni kad krenu da rasprodaju ovogodisnje modele, ali i to je lutrija da li ce imati ono sto meni odgovara. Videcu za pocetak kako ovaj bude vozio.

 

sx_50_evo_01.jpg

Link to comment

E da, jos ovo i zavrsavam. Katamaran je hteo disk kocnice... Dok sam cunjao, trazio sam bicikle sa obicnim kocnicama; uglavnom mi je to bilo dovoljno u zivotu, pa racunam manje kosta ionako, i manje ako se pokvari. Prodavac me je ubedjivao da se disk kocnice ne kvare toliko i da ne moram da se brinem o tome. To je naravno prodavac, ali istu pricu mi je potvrdio kolega. Jedino sto se njemu pokvarilo je sam disk, koji se ne bas tako tesko iskrivi ako ga necim zakacis. Uglavnom, i on je imao dobra iskustva sa disk kocnicama.

Link to comment

i on je imao dobra iskustva sa disk kocnicama.

Ne priznajem bicikle bez disk kocnica :)

 

Cekajuci lovu za novu (nesto se iskomplikovalo al ne zurim nigde. imam na cemu da se kotrljam) sredio sam moju do kraja i namestio joj i kocnice pa sad i sa gumicama odlicno kocim. Tolko lepo radi sad da mi se i ne menja  :cry:

 

Tockovi i gume prilicno novi, na kraju prosle sezone stavio nov pogon i pedale, menjaci sve vreme rade savrseno

 

Uzecu verovatno novu jer mi treba veci bajk al ovu obAzavam i zaista mi se ne menja.

Edited by katamaran
Link to comment

Danas sam se malo bavio ofroudom po Velikom Ratnom Ostrvu. Bas je lepo otici malo u totalnu divljinu na par minuta od grada. Ima nekih utabanih staza kroz sumu, pa moze da se vozi. Nisam video zivog coveka osim jednog kolege bicikliste sa kojim sam se mimoisao negde na sred ostrva pored Velikog Galijasa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...