Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

sto bih volela da imam merac kilometraze..ako danas do sad nisam presla 30km nisam nijedan..ali je vreme predivno!!!

Skini endomondo u fon..i imaces arhivu svega.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

kako se podrazumeva da imam android..

 

Ako imaš iphone ili windows svakako imaš iste opcije. 

 

Ako nemaš ništa od toga, vreme je da nabaviš. :D

Link to comment

Koliko su meraci na Aliju? Cini mi se da sam vidjao za 2-3$ a i kod nas za manje od 1000 dinara.

 

edit: 445 pa navise

 

http://www.kupujemprodajem.com/search.php?action=list&data%5Bpage%5D=1&data%5Bad_kind%5D=goods&data%5Bprev_keywords%5D=brzinomer%20bicikl&data%5Bcategory_id%5D=930&data%5Bgroup_id%5D=940&data%5Border%5D=price&submit%5Bsearch%5D=Tra%C5%BEi&data%5Bkeywords%5D=brzinomer%20bicikl&return_url=aW5kZXgucGhw

 

nisu cateye al verovatno sasvim lepo rade posao

 

edit: pa i cateye 1600

http://www.kupujemprodajem.com/CatEye-VELO-7-35155329-oglas.htm?filter_id=77269707

 

Meni se kod mog mnogo svidja sto u svakom trenutku znas prosecnu brzinu voznje jer pokazuje strelicama da li vozis brze ili sporije od proseka.

Edited by katamaran
Link to comment

Nisam se time mnogo bavio al recimo drzis krpom na jednom mestu pa motas pedale unazad. Ko ovaj ovde kad skine alatku

 

 

Ja se jedino mlatim kad mi se nagomila kod menjaca pa to iscackam srafcigerom.

Link to comment

ma nisam bas toliko radoznala da narucujem cuda ili nabavljam smartfon :D..nego me samo danas nesto zanimalo..onako..

 

Brzinometar sa alija za 3$ teško da je neko posebno čudo. :P

Ja sam kupio wireless i fino je radio, ali sam uzeo kasnije cat eye pa ga sklonio. Mogu da ti ga poklonim, ako ćeš da platiš ptt :D

Link to comment

ma nisam bas toliko radoznala da narucujem cuda ili nabavljam smartfon :D..nego me samo danas nesto zanimalo..onako..

mozes na ridewithgps da nacrtaš rutu kojom si išla, pa će ti se automatski izračunati kilometraža i visinska razlika

Link to comment

bwt kako beše treba da očistim lanac?

 

možda je neko i rekao onomad, izvinjavam se ako sam propustila

 

Ako skidaš lanac (imaš spojnicu za brzo skidanje) onda možeš da ga opereš u nekom razređivaču ili benzinu. Ako ga pereš na biciklu, onda ništa agresivno što bi napravilo štetu na nekim delovima (odmastilo ono što mora da bude masno :)). U tom slučaju možeš da uzmeš kuhinjski odmašćivač za čišćenje rerni i četkicom polako očistiš i i kasnije ispereš.

 

Kad hoću brzo da očistim lanac, uglavnom naprskam WD-40 i četkicom i krpom obrišem, i nakon toga stavim par kapi ulja za lanac i podmažem.

Link to comment
Popunite anketu u što većem broju! Rezultati će biti uzimani u obzir prilikom davanja predloga o širenju mreže biciklističkih staza!

 

 

Анкета - "Студија проширења мреже бициклистичких стаза и коридора у Београду"

 

https://docs.google.com/forms/d/13QgoMiBAnNdFBU8CdwjZMVzYl9_0qrIbERL5ej4XyEw/viewform

 

ne mora na sve da se odgovori

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...