Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

ja sam juče pokisla, na početku spusta sa kumodraža, pa sam se celu vojvode stepe spuštala po vodi. nisam imala problema sa kočenjem, al jesam sa mokrim nogavicama i izblatnjavelim dupetom. bljaksimir

tu ne pomaže nikakav blatobran. 

Link to comment

Kakva opustajuca voznja danaske  ^_^ 

Gotivno mi je kad ovako krenemo, pa ne znamo ni mi kuda idemo, udjemo u neko seoce i onda picimo putem kroz sumicu a niko ne zna gde izlazimo.. lavirint puteva.. i onda usput pali navigacije da izadjemo do poznatog druma.. taman malo razbijemo monotoniju pedaliranja :)

p.s. Hero app sabija kako radi! :D
(za one koji su ispratili Android topic gde sam se patio sa navigacijama)

Link to comment

a ovde je jos rec o top of the range gumicama a ono sto su meni uvaljivali po servisima bas i ne spada u tu kategoriju. U svakom slucaju im hvala sto mi ogadise zastarelu tehnologiju i sto su me inspirisali da predjem na bolje.

 

Nećeš valjda da kupiš bicikl s aluminijumskim ramom, tek je to zastarela tehnologija :) Bez karbona ja ne bih ni gledao... Srećna kupovina!

Link to comment

Da mi se uklapa u budzet sigurno bi ih razmotrio. Jos da mi karbon omogucuje da stanem nekoliko metara pre alu rama u izvesnim situacijama svakako bi bio zanimljiv. 

 

Srećna kupovina!

 

Hvala.

Link to comment

Za koju cifru može da se kupi bicikl za zujanje po ravnom ovde po blokovima, i ono do dunavskog keja. Pod "za koju cifru" mislim najnižu. I da mislim na nove bicikle, ako bi uzimao polovne verovatno bi me neko preveslao...

E da ništra ekstra sportski, valjalo bi i neka korpa da može da se nabudži...

Eto...

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

Polovnjak - 50 evra navise

nov - stotinjak evra pa navise

 

edit: cini mi se da su novi ipak skuplji...

 

edit 2: kapriolo oko 150 evra

 

edit 3: ja bih i u tvom slucaju isao na polovno. 

 

Za te pare naravno nisu ne znam kakvi bicikli al za zujanje po ravnom...

 

neka korpa

 

:thumbsup:

 

Korpe za volan su oko 2000. Izuzetno prakticna stvar.

 

Ako si iole tezi nikako ne uzimaj nesto sa zadnjim amortizerom.

Edited by katamaran
Link to comment

Mozda sam malo preterao sa 50-ak za polovnjak al sam naletao na sasvim solidne. Ovaj je recimo ok za 100

 

http://www.kupujemprodajem.com/Potpuno-nov-i-odlican-bicikl-32552081-oglas.htm

 

il ovaj za 85 ako ti SD nije daleko

 

www.kupujemprodajem.com/Bicikl-explorer-26-na-prodaju-34577495-oglas.htm

 

Ja pre svega gledam mountain a tebi b se mozda vise svideo city ili nesto drugo. Najbolje sam prevrti kp pa pitraj ovde ako naletis na neki koji ti se svidja. Po meni nikako nije rezon uzimati novu cak ni u toj kategoriji.

 

edit: ovaj mi deluje ok

 

http://www.kupujemprodajem.com/big-photo-34309220-1.htm

 

A jos bi ostavio utisak na vojne penzionere sa maskirnom farbom a tu ti je na nbgd

 

edit 2: ovaj mi se bas svidja za 70 evra. Ne znam koliko je zamena lanca al verovatno nije skupo

 

http://www.kupujemprodajem.com/Giant-3-7-alu-34174804-oglas.htm

Edited by katamaran
Link to comment

Mirise mi da cu danas da testiram gumice po pljusku...

 

Zaboravio silikonsku navlaku i posle 3km sam provalio tek kad sam sisao sa bajka. Posle 10 sam vec popizdeo sto se nisam vratio po nju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...