Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ono kad slogiran procitas post i skroz ga pogresno shvatis. Ladno sam skontao da pricas o "postavljenoj" biciklistickoj stazi  :isuse:  Raznih podloga ima pa ko velim mozda su poceli i da postavljaju

 

i'm too sexy for biciklisticke al verujem da su jako udobne.

Edited by katamaran
Link to comment

Bas cudno da ti toliko puca. Mislim da mi je jednom pukla guma u poslednjih xy godina i to skroz izlizana proslog leta kroz radove u Hercegovackoj 

 

Svaki dan treba da kupim novu al ce aktuelna da mi izbije 2 hiljadarke iz dzepa jer je poceo opasno da mi seta zadnji tocak. Tesko da ce tu moci popravka pa u startu racunam nov tocak. 

 

edit: ako su sve gume pucale na istom tocku...

Edited by katamaran
Link to comment

samo jednom na prednjem a na zadnjem vise puta u proteklih mesec dana.

prosle godine sam imao slicnu situaciju sa zadnjom, pa sa promenio spoljnu i prestalo je.

videli tad sa majstorom da se razresala na jednom mestu, iako nije bila stara ni pola godine, i da je busila unutrasnju nakon par predjenih kilometara.

 

rubena cobra. sranje.

 

i nevidjeno je frustrirajuće  :frust:

Link to comment

Zato i pitam da li su sve na istom tocku. Tocak je tu najsumnjiviji.

 

Ja sa rubena gumama imam sjajno iskustvo. Nijedne gume mi nisu duze izdrzale. Dugo sam bio fan boy schwalbe-a dok me jedna nije brzinski izdala.  Trenutno su mi Kenda najbolje.

Link to comment

evo sad smo krpili moju jednu gumu koja je prvo malo ispustala,juce je doduvali i jutros ispustila skoro skroz,bila je busna na dva mesta a nasli smo metalni opiljak..ponela sam i zakrpe,smirglu i lepak da imam kod sebe..

Link to comment

ja uzela od mog tate,ima gomilu zakrpa..uzela desetak zakrpa i smirglu i super lepak ali nisam sigurna da je on bas dobar..

kako je krenulo sa busenjem bogami cu da krpim,zahebi menjanje..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...