Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Malo mi falilo da jako povoljno kupim jako lepog Dzajanta 27.5 na kp sto ga je covek navodno platio 720 evra pre godinu dana (okacio i skrinsot oglasa). Bicikla izgleda ko bombona al po slici provalim da je viljuska na slici oglasa kad je on kupovao crna a na njegovim slikama bela...

 

Kad sam guglao tu belu izlazili su mi rezultati 2003-2006, neki manitu elite. Pitao sam ga oko viljuske i nije mi odgovorio nego samo obrisao oglas... Da ne gresim dusu mozda ga je i prodao. Strasno lep ram al je ocigledno skinuo dobru viljusku i nakacio neku muzejsku. Ostatak opreme nisam ni video al je verovatno i tu uradio isto(mada u oglasu kaze deore)

Edited by katamaran
Link to comment

ja u sredu sabajle krecem za Kladovo, od Velikog Gradista pa na dole, plan je da 2xnocimo negde pa reko da pitam da li da vucemo sator i vrece ili ima gde da se spava za recimo soma din?

e i takodje se pridruzujem cestitkama, skoro pa sam pomislio da nikad neces menjati onu skelu 

Link to comment

Svaka cast :)

 

Kakva je uzivancija spust odavde do  sajma sa hidraulikom  :wub:

 

https://www.google.com/maps/@44.7909808,20.4375029,3a,78y,297.48h,75.93t/data=!3m6!1e1!3m4!1sbhAQLV6SHSsegOd4kILH6Q!2e0!7i13312!8i6656

 

Bas velika razlika u nadmorskoj visini na kratkoj distanci. Sa gumenjacima nisam pustao kocnice dok ne stignem do dole a sa ovim je druga prica

 

jedina im je mana sto se covek malo previse opusti sa njima.

 

Edited by katamaran
Link to comment

U Kapriolu mi prodali katadioptere za deciju biciklu  :isuse:

 

narandzasti za tockove jos i nekako al malecki crveni sanse nema da se natakne na normalnu sipku od sedista a ova jos ima neku ogromnu.

 

edit: onaj kineski funkcionise kao klasican katadiopter kad nema baterija?

 

valjda je ovo normalan

http://planetbike.rs/pbshop/Biciklizam/Oprema/Rasveta/3511/

Edited by katamaran
Link to comment

U Kapriolu mi prodali katadioptere za deciju biciklu  :isuse:

 

narandzasti za tockove jos i nekako al malecki crveni sanse nema da se natakne na normalnu sipku od sedista a ova jos ima neku ogromnu.

 

edit: onaj kineski funkcionise kao klasican katadiopter kad nema baterija?

 

valjda je ovo normalan

http://planetbike.rs/pbshop/Biciklizam/Oprema/Rasveta/3511/

Jesu normalni, ja montirao devojci. Btw, dosao u njihovu radnju na autoputu.

 

-Dobar dan.

-Dobar dan.

-Meni treba to i to.

-Nemamo.

 

:lolol:

 

Ubedih ga da na sajtu stoji da imaju, pogleda on i sam i ostade zbunjen. Posle se setio da verovatno imaju u servisu kao rezervne delove, sišao i doneo mi. Cak nije hteo ni da naplati. Tako da naglasi da pogleda u servisu, ako kazu da nemaju.  :)

Link to comment

Da mu bar nije ovolika bicikletina (xl 29er) bila pod nosom dok mi je prodavao decije katadioptere...

 

A u Koce Popovica su me prosle sezone ubedjivali da sam blesav u vezi necega sto sam video na sajtu. Kao sanse nema da to ima na sajtu a ko za baksuz ne mogu da uhvatim neki net da mu nabijem na nos. 

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...