Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ja se jedino mlatim kad mi se nagomila kod menjaca pa to iscackam srafcigerom.

 

 

 

Kad hoću brzo da očistim lanac, uglavnom naprskam WD-40 i četkicom i krpom obrišem, i nakon toga stavim par kapi ulja za lanac i podmažem.

 

Hvala ljudi :)

 

Btw mislim da već rekoh, ja još nikada nisam čistila :huh:, no mož biti da bi trebalo, naročito posle par manje-više uzastopnih vožnji po kiši sada imam utisak da se svašta navuklo

Link to comment

 

Lose kocnice - ko bi se tome nadao od gume  -_-

 

Ladno mu volan najslabija tacka :)

 

Ostatak bajka sasvim lepo preziveo. Da se ja pitam proterao bih kapriolo ovuda (al da ga neko drugi vozi)

Link to comment

Ja juče sabila drugu stotku ove sezone. Išla kod matorih na vikendicu u pesku, u naselju devojački bunar. 

Na drumašu mi je probušena guma i nikako da je sredim, pa sam išla traktorcem, zbog čega sam prosečno išla jedva 20 na sat, ali sam zato vozila po najdubljem pesku skroz do vikendice. 

Pre toga nisam vozila jedno dve nedelje, pa mi se sad malo buni levo koleno. 

a inače ovo je u sklopu priprema za brevet sledeće nedelje. sanjam brevet već sto godina, mislim da je kucnuo moj čas barem za dvestotku.

inače put juče u jednom smeru je 55.5 km

 

9895833.png?secret_hash=0e1770da9ce2805a

Link to comment

Ja juče sabila drugu stotku ove sezone. Išla kod matorih na vikendicu u pesku, u naselju devojački bunar. 

 

Često sam vozio do Devojačkog bunara, ali uglavnom preko Dolova, deo off-road, a povratak preko Vladimirovca i BNS.

Link to comment

Sa fejsa Ulice za bicikliste

 

 
Pozdrav kolege biciklisti, Jucerasnje novosti sa nasipa - skinuta tabla da je rec o biciklistickoj ruti i umesto toga te na nekih 500 metara od rampe saceka naoruzani policajac koji te legitimise i pise kaznu zato sto je tu zabranjen sav saobracaj... Dok pored tebe prolaze automobili i motori... A kako ja njemu da objasnim da sam krenuo kod predsednika u goste  :)

 

radikalska Srbija...

 

 

UG Ulice za bicikliste Neka nam se jave u messages svi kojima je napisana kazna, ako ima takvih. Info je da za sad još uvek upozoravaju. Radimo na tome da se bicikisti izuzmu od zabrane, gradski Sekretarijat za saobraćaj to za sad odbija da uradi i pored toga što se saglasio sa trasiranjem Savske rute. Ukoliko vam neko napiše kaznu, imajte u vidu da je po ZOBS (član 133. stav 3) organ zadužen za saobraćajnu signalizaciju dužan da istu prilagodi ili ukine ukoliko su se promenili uslovi na putu. Sekretarijat za saobraćaj je još u februaru obavešten o ovom neskladu, a nakon toga i Sek za inspekcijske poslove. Svakog trenutka od njih očekujemo odgovor u vezi ovog problema. Automobile i motore iz suprotnog smera ne mogu da zaustave jer tamo nema znaka.

 

Edited by katamaran
Link to comment

Rumuni bas umeju da dizajniraju lep bicikl. Cross je valjda njihov a ne Bugarski.

 

Zainteresovao sam se jednu pa sam se malo smorio kad sam provalio da je proizvodjac istocno od nas. Sa druge strane oprema je skroz deore xt pa valjda nema greske.

 

Sutra valjda konacno dobijam lovu pa sam mislio na bubanj u subotu al ce biti 20 stepeni max i pljuskovi u sred jula  :frust:

Link to comment

Peticija za izgradnju biciklističke staze na potezu periferno naselje Nova Kolonija - gradsko naselje Bagljaš u Zrenjaninu. Ukoliko saobraćate ovom deonicom, zaljubljenici ste u biciklizam i volite kupalište Peskara kao banatsko more, pozivamo vas da svojim potpisom podržite ovu inicijativu kako bi ista bila prepoznata i realizovana od strane gradskih vlasti.

Više informacija možete pronaći u opisu FB stranice: https://www.facebook.com/Biciklisti%C4%8Dka-staza-Peskara-1579529882339625/

Hvala vam!

 

 

http://www.peticije24.com/biciklistika_staza_peskara

 

 

//ako ovakve stvari nisu za ovu temu, recite ;)

Link to comment

Rumuni bas umeju da dizajniraju lep bicikl. Cross je valjda njihov a ne Bugarski.

 

 

U pravu si, nije Bugarski već bugarski :)

 

Cross je iz Montane!

Link to comment

Uzeo x-zite 29, zadnji menjac sram x7 a prednji neki dobar neidentifikovani shimano. Kocnice shimano hidraulicne naravno :). Ne zna covek jel bolje ide il bolje koci. Avion :)

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...