Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

On 16. 4. 2024. at 12:42, bags said:

Ja doziram klincu pa svaki put kad odem u prodavnicu uzmem po 4,5 kesica. Jedino je shit sto su u skoli zabranili.

 

Kakvi su to ljudi?

Link to comment
8 minutes ago, Malvo said:

 

Kakvi su to ljudi?

 

Bio je neki masovan fajt oko Pokemon kartica za vreme produzenog boravka. :laugh: Kasnije su prosili pravilo na sve slicice... Austrijanci...

 

  • Haha 2
Link to comment

Zanimljivo je da Polydor koji je do sada uvek vrsio distribuciju slicica kod nas nema najavu za Euro24, sto znaci da je neko drugi tu u igri, a mozda i nije, mozda zbog toga jos uvek nema nicega. Mislim da je Polydor partner Paninija pa i tu verovatno lezi razlog.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Zanimljivo je da Polydor koji je do sada uvek vrsio distribuciju slicica kod nas nema najavu za Euro24, sto znaci da je neko drugi tu u igri, a mozda i nije, mozda zbog toga jos uvek nema nicega. Mislim da je Polydor partner Paninija pa i tu verovatno lezi razlog.

 

 

Neće Polydor raditi, biće Global Press, a kad, ne znaju ni oni sami tačno.

  • Hvala 1
Link to comment

Skoknuo rano jutros do kancelarije, kad sam se vraćao primetio da Kurir deli besplatne albume, tako da vas na vreme obavestim...  :nobles:

  • Hvala 2
Link to comment

Sad ga uzeo, onako na prvo listanje mi deluje sadržajniji od prethodnika, što je dobro. Papir je i dalje smeće, sličice mi se čine kvalitetnijim od Paninija, ali dizajn i sadržaj sličica je katastrofa, sve nešto sečeno, fotošopirano, kao da nisu imali fotografa da im odradi ovo nego su dizajnirali sve pomoću štapa i kanapa.

Dobio sam sličicu stadiona u Dortmundu koji je nacrtan u paintu, pa jbt. Grbovi su dobri.

 

U albumu nema Mbappea :isuse: verovatno i dosta drugih zvezda, na račun koji su ubačene neke legende. Mislim, uvek sam za te sličice legendi, ali ne po cenu aktivnih igrača.

 

U sredini ima neka sekcija kao tim turnira u koju mogu da se lepe duplikati po izboru, kao da sklapamo dream team, to mi gotivno. S tim što na kraju će da se desi da neki od tih igrača ne postoje u albumu pa opet ćorak.

  • Hvala 1
Link to comment

Ne znam :unsure: numeracija je po sekcijama, ono POR-1, POR-2, itd, a da stvar bude komplikovanija, neke reprezentacije su sužene na jednu stranu, pa su im sličice polovljene - po dve na jednoj. Plus neke druge sekcije tipa LEG-1, LEG-2 za legende...

  • Tužno 1
Link to comment

Gotovo je sa slicicama

Ne kontam bas Panini, mozda prave strategiju za neki veci povratak za deset godina, da uzmu jos para

Posto im 1500 slicica po albumu nije bilo dosta, sa sve Premijer ligama izmedju

Uefi/Fifi mafiji takodje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...