Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

  • 1 month later...

Ako nekoga zanima - ima na rutrekeru torent od 20ak GB sa PDF skenovima Panini izdanja, sve zivo od WC, Eura do belgijskih liga i NBA, svasta moze da se vidi i dosta su dobri skenovi. Nije to isto kao listati album, naravno, ali fino za baciti pogled kad nisi u prilici drugacije.

  • +1 1
Link to comment
Ako nekoga zanima - ima na rutrekeru torent od 20ak GB sa PDF skenovima Panini izdanja, sve zivo od WC, Eura do belgijskih liga i NBA, svasta moze da se vidi i dosta su dobri skenovi. Nije to isto kao listati album, naravno, ali fino za baciti pogled kad nisi u prilici drugacije.
Imam PDF najnovijeg kome treba

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Skupljam ja:D. Album mi se i na prvi pogled, a i kasnije baš svideo. Mislim da su ga dobro odradili, sa sve sličicama, te će i zadovoljstvo skupljanja time biti veće.

Link to comment

Skupljao je brat, i mislim da je ovaj bolji. Zapravo, mislim da je najbolji u prethodnih nekoliko godina što se Engleza tiče. Dosta je sličan prethodnima, ali su neki detalji malo promenjeni, a nešto novo uvedeno. Bemliga, meni deluje moćnije.

  • +1 1
Link to comment

album deluje još bolje sad kad je i malo popunjen i kad je podebljan sličicama. kapiram da su ih englezi pritisli da isporuče malo kvalitetniji proizvod nego za svetska prvenstva.

Link to comment

Nisam prije skupljao PL, pa ako može par informacija... Što tek sada izlazi album kod nas, ima li sličica i albuma redovno po trafikama, mijenjaju li se Englezi na Terazijama?

Link to comment

Ja sam prosle godine skupljao, ove se jos uvek lomim. Prelep je album bio, pravo osvezenje. Ne znam sto tek sad, valjda su nanjusili da ima publike, dosta fudbalskih albuma izlazi poslednjih godina, Fifa365 i LŠ, a ovaj ih šije za dva koplja.

Slicica bude redovno na trafikama, a za menjažu na Terazijama ne znam, mislim da nema, ja sam poštom morao da se menjam.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Auh ljudi, hvala vam puno za spominjanje (i hvaljenje) Premijer liga albuma. Stigao prije par dana album i kutija sličica na adresu, baš uživam u njima.

 

Pitanja uz za svaku sličicu su odlična, svašta se novo sazna... Format albuma, svi detalji na sličicama (do toga kojom nogom igra igrač), ma fenomenalan je album na sve načine!

 

Još uvijek nemam duplih, ali biće uskoro pa ako ste voljni možemo organizovati i neke mjenjaže.

Link to comment

Ja već imam preko 100 duplih tako da može neka menjaža, samo da vidimo kako. Inače, popunio sam pola albuma, a kupujem dnevno po 3/4/5 kesica i već sam počeo da dobijam skoro po polovinu duplikata.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 18. 3. 2023. at 22:40, Sundance Kid said:

Ja već imam preko 100 duplih tako da može neka menjaža, samo da vidimo kako. Inače, popunio sam pola albuma, a kupujem dnevno po 3/4/5 kesica i već sam počeo da dobijam skoro po polovinu duplikata.

Ja sam za sada sa malo više sreće jer sam isto negdje na pola, ali sa 50 duplih. Vjerovatno će i meni duple pojačati uskoro pa možemo onda organizovati mjenjažu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...