Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Попунио албум у суботу. Иначе, скупљам од Шпаније '82-ге, и само Мексико '86-те и САД '94-те нисам попунио до краја. Причам ово зато што мислим да сам меродаван за ову оцену: најгори албум од свих који су до сада објављивани (за СП и ЕП) и некако ми је ипак драго што је са оваквим брукањима завршено (ПАНИНИ више неће издавати албуме, ако сам добро схватио?)

  • +1 5
Link to comment

meni ostalo jos malo, bio na dve menjaze, juce sam mislim bio 2,5h na terazijama. jeste bedan album, kao i poslednjih par, fala bobu pa je gotovo. 

 

@eladan ako ti fali malo po tim albumima, vidi na netu, sigurno ima slicica koje ti fale

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ja sam neke slicice porucivao sa eBaya, ima da se nadje, kosta, ali radi. Mozda ce ti biti problem UsA94, ako je to onaj Upper Deck album, ovde u Evropi su u fokusu Panini i ranije Merlin

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, goofs said:

Mozda ce ti biti problem UsA94, ako je to onaj Upper Deck album, ovde u Evropi su u fokusu Panini i ranije Merlin

 

Не, не, увек су били ПАНИНИ албуми. Ма, знам да могу да купим, али сам ја до сада увек попуњавао скроз самостално, кроз кесице које купим, и после кроз мењажу (па ми онда ово наручивање мало руши Снешка и сујету да сам све сам постигао :laugh:). Но, можда деца буду мање обзирна :D

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

jel imaš Mesija? :dry:

ja sam u šoku da ljudi neće da stave Mesija u menjažu.  to nije bilo ranije, i dok su bili Mesi i Ronaldno u prajmu, a i inače šta će kome virtuelni Mesi? ja budala dao Ronalda za neke Uzbekistance, tražio bih Mesija za Ronalda 1:1 da san znao

Link to comment

Mislim da ga imam zalepljenog u albumu, i da sam ga izvukao iz kesice, a da ga nemam u menjačkom špilu, ali ću da vidim to kada dođem kući.

 

Video sam i ja da teško popunjavam Brazil i Argentinu. Takođe, i jedno 75% menjaža mi je sa raznim zemljama Latinske Amerike, nešto malo Evropa, uglavnom Španija i Portugal. Ovo ostalo ništa.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupio 2 kesice u Valensiji... I imam jednog da mi fali [emoji23][emoji23]da218f101c89ef218a4145d2ca8020c1.jpg

NE POKLAPAJU SE BROJEVI

[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Spanci imaju najmanje 20 igraca po reprezentaciji :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...