Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

1 hour ago, Valkyrie said:

Dve pune kutije neotvorenih sličica sa WC 2006 našli kod muža na ognjištu, deca razvlače po kući i prave haos od toga. Albume takođe listaju onako bahato, da ti oko zaigra.

 

Moraćemo organizovati menjažu čim se zahukta.

 

kao u mojoj rezidenciji pre par dana. stigao mi je tex, colosseum banjaluka trobroj, i neiskusno ga ostavim na stočiću u dnevnoj sobi i jedva ga spasih iz čeljusti mog malog bandita od godinu i po dana.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

što se tiče albuma, sviđa mi se dizajn korica i to što su upisane generalije igrača, a o minusima ću kad mi dođe u ruke.

 

u stvari, jedan minus mogu već sad da udarim ako je cena kesice stvarno 120 din, preskupo, što ne znači da neću da skupljam jer me kao i uvek kad izađu sličice za euro ili mundijal drma nostalgija za bezbrižnim detinjstvom.

Link to comment
Just now, Sundance Kid said:

što se tiče albuma, sviđa mi se dizajn korica i to što su upisane generalije igrača, a o minusima ću kad mi dođe u ruke.

 

u stvari, jedan minus mogu već sad da udarim ako je cena kesice stvarno 120 din, preskupo, što ne znači da neću da skupljam jer me kao i uvek kad izađu sličice za euro ili mundijal drma nostalgija za bezbrižnim detinjstvom.

koliko je ovo para ukuono.

 

pre 4-6 godina je trebalo nekih 50-70 eur da se popuni.

Link to comment

Sad ima preko 728 slicica.

 

Kesica ima 6 ili 5 slicica ako je zlatna unutra. Znaci 122 eur ako si bas maksimalno optimizovan  menjac.

E sad postoje i ovi  razliciti tzv. eco pack  gde dobijas neki mali popust na kolicinu.

 

U paketu sa 54 slicice stize i jako lepa metalna kutija za duplikate:

 

image.png.7733dbe76c26509b5e5435373bf44836.png

Link to comment

Pa da ali opet nije lako. Evo sad sam na nekih 50% popunjenosti a vec imam 10ak slicica sa 3+ duplikata. :)

 

Ja idem po ovim berzama po gradu i opet na kraju porucim kad dodjem na recimo 10,15 slicica. I dalje placas realnu cenu tj 6 slicica za 1 € ali se naravno ubi draz.

 

Link to comment

isto, porucim zadnjih 20

nema se vremena jbg, odem na 2-4 menjaze

kakva crna draz, to je bilo pre dok se nije inalo love, kad se tapkalo i poklapalo, skupljas mesecima, po malo

  • +1 1
Link to comment

Ja doziram klincu pa svaki put kad odem u prodavnicu uzmem po 4,5 kesica. Jedino je shit sto su u skoli zabranili.

Link to comment

Jos par slika:

 

Spoiler

tmp-1713290873175_1080x1920~3.jpg

 

tmp-1713290874398_1080x1920.jpg

 

tmp-1713290874015_1080x1920.jpg

 

 

Verujem da je Vlahovic star player jer je on i na svim reklamama po gradu.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...