Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

21 hours ago, goofs said:

Moram da se ispravim posle 100ak zalepljenih sličica - kvalitet je grozomoran, tanak i nikakav papir, Panini sigurno nije gori bio od ovoga (verovatno nije ni puno bolji).

 

Numeracija je užasna. Sličice jedne reprezentacije se lepe na tri različite strane, pa moraš da šaltaš svaki put da bi pohvatao gde šta kako. Da ne pominjem da ujebavaju i komplikuju svaku razmenu. Strašno.

Šta je sad ovo? Den sp dve različite.

 

 

 

IMG_20240426_160520.jpg

Link to comment

Da, pa kao jedna ti je signature slicica (vidis da ima autogram), a druga je obicna zlatna. Na crnom marketu slicica ove sa potpisom verovatno vise vrede.

 

Meni su sve to pizdarije, da izvinete, slicica ko slicica.

  • +1 2
Link to comment

Uzeli album danas, teska dresina al klinac uziva svakako, tako da... 

 

Sve ste vec rekli, najvise na nerve ide numeracija, ne znas gde sta ide, kao i ovo americko slikanje igraca u skoro krupnom planu. 

 

Nije ovo prvi topps za fudbal kod nas, imali smo ih za wc94 (jer valjda panini nije mogao zbog sankcija, mada je to valjda vazilo i za topps, nemam pojma), secam se slicica sa celom figurom igraca, ili npr alexi lalas sa akustarom oko vrata i slicne gluposti. Mozda je bio taj topps za italijansko trziste, secam se da gde je trebalo da stoji bajern minhen stojalo je bayern monaco, aumesto stutgarta stoccarda... 

 

Govna

Link to comment

E taj iz USA94 nije Topps nego UpperDeck, to je prvi SP album koji sam skupljao :) 

UpperDeck je pravio odlične kolekcije onih kartica za NBA i druge američke sportove, to smo skupljali tada. Mislim da su to SP pokrili samo jer je Amerika bila domaćin i da se nisu više mešali u fudbal nakon toga.

 

Ja se sad prvi put susrećem sa Toppsom.

  • +1 2
Link to comment

Da, upper deck, moja greska. Tesko sranje. Mogli su da stave i igrace kako kuvaju rucak, peru kola, sisaju travnjak... 

Link to comment
2 hours ago, bags said:

Nisu dale 4 reprezentacije prava na dresove.

 

Da, Švabe, Žabari, Englezi i Francuzi. Oni ujedno i nemaju grb na sličici, samo zastavu, i vidno fale neki bitni igrači. Sranje je jer su to ponajbolje reprezentacije u Evropi, bitno da su napunili Luksemburžane i Kazahstance.

Link to comment

440414805_2868345683306205_1707524804713

 

Ovo sam isto bio primetio, dakle imaju ove sjajne sa ljubicastim i zelenim okvirom (te sam vidjao) i one su kao retke, zelene su bas retke. Ja ih dobio par komada, polepio ih u album, da par mi stoji u duplikatima jer sam vec zalepio obicnu. Ima na KP neki lik koji kupuje ove slicice, ljubistastu za 50din po komadu, zelenu za 100din.

Gluposti.

  • +1 1
Link to comment
On 28. 4. 2024. at 20:36, goofs said:

440414805_2868345683306205_1707524804713

 

Ovo sam isto bio primetio, dakle imaju ove sjajne sa ljubicastim i zelenim okvirom (te sam vidjao) i one su kao retke, zelene su bas retke. Ja ih dobio par komada, polepio ih u album, da par mi stoji u duplikatima jer sam vec zalepio obicnu. Ima na KP neki lik koji kupuje ove slicice, ljubistastu za 50din po komadu, zelenu za 100din.

Gluposti.

 

Jel ima neko pravilo npr. ljubičasta za tri obične sličice?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...