Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Ko još nije počeo da skuplja, ili iz nekog razloga "radi" još jedan album (kao i ja), ima u Lidlu Collector's Pack na sniženju (1500, bio je 2000), ali samo uz Lidl Plus aplikaciju.

  • Hvala 1
Link to comment

Šta se dobije u tom pakovanju? Bude li zlatnih?

 

Ja sam na 13 do kraja, od toga 10 zlatnih SP mi fale. Mnogo teško se te nabavljaju, malo ih ima u prometu i ljudi neće da menjaju osim zlato za zlato. Probao sam na KP da nađem nedostajuće sličice, lik traži 450din po sličici, nisam ga udostojio ni odgovora.

 

Topps na poslednjoj strani albuma kaže da mogu da se poruče nedostajuće sličice, međutim toga još uvek nema u ponudi na sajtu. Valjda će izbaciti uskoro, videh da imaju tu opciju za LŠ.

Link to comment
49 minutes ago, goofs said:

Šta se dobije u tom pakovanju? Bude li zlatnih?

 

Ja sam na 13 do kraja, od toga 10 zlatnih SP mi fale. Mnogo teško se te nabavljaju, malo ih ima u prometu i ljudi neće da menjaju osim zlato za zlato. Probao sam na KP da nađem nedostajuće sličice, lik traži 450din po sličici, nisam ga udostojio ni odgovora.

 

Topps na poslednjoj strani albuma kaže da mogu da se poruče nedostajuće sličice, međutim toga još uvek nema u ponudi na sajtu. Valjda će izbaciti uskoro, videh da imaju tu opciju za LŠ.

 

 

Nemam pojma, nisam otvarao, razmišljam da prepustim bratu da on to uradi kad dodje, a uz pakovanje valjda ide 60 slicica, album i limenka za duplikate, da li ima još nešto, videćemo kad se otvori. Inače, piše na poledjini da je uvezeno iz Italije, tako da mislim da smo dobili odgovor odakle naš kontingent dolazi.

 

Što se tiče skupljanja, pretpostavljam da sam negde pri kraju, ali ima gomila sličica koje nisam zalepio jer prosto ne znam koje da lepim, na primer neke grbove imam u svim mogućim bojama, slično sa legendama, neke igrače ko Bakayoka isto, tako da se razmišljam šta na kraju da stavim u album, a šta da zadržim kao kolekcionar.

Link to comment

Jasno. Ja sam vrlo brzo odustao od svega toga, lepim prvu sličicu koja mi dođe pod ruke, ostale menjam. Ne jurim ni okvire ni potpise, ništa.

  • Haha 1
Link to comment

Dosao sam na 6 zlatnih do kraja, ruke mi vezane, nemam vise nista "vredno" za razmenu, a imam preko 200 duplikata. Ne daju mi se pare na nove kesice, a s druge strane, baja kod cesme trazi 500 din po zlatnoj slicici sto je stvarno previse.

  • Haha 1
Link to comment

menjaj 10 za zlatnu koja ti fali.

 

meni fali 30ak, od cega je jedno pola zlatnih

Link to comment
Posted (edited)

rece smrad sp su od 500-700 trenutno 🤣 edit - inace sam na 30, imam isto toliko duplih, na kupljenih 105 kesica

Edited by Mr.Mxyzptlk
Link to comment
17 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

pa cekaj imas zlato? trejdaj zlato za zlato


Nemam više tozla, utopio sam sve

 

Kupio bih sad jedno dva ona eko-packa - one kutije sa pet kesica i jednom zlatnom sličicom, ali izgleda da se to sve rasprodalo. 
Navodno će moći da se poruči od Toppsa sličice, ali tek krajem juna ili čak posle prvenstva, ko će čekati do tada.

 

Na kraju mislim da bi mi i najjeftinija varijanta bila da uzmem od tog lika po 500din, ali mi to baš nekako trulo. Ubili su draž skupljanja sličica pravljenjem crne berze i biznisa.

  • +1 1
Link to comment

Baš su usrali motiku.

 

Elem nova info, biće na Topps sajtu da se poruče pojedinačne sličice, ali tek po završetku prvenstva, tako da čekam to za kompletiranje albuma. Cenim da će biti jeftinije nego kod domaćih mufljuza.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

kako da im objasnim da zelum sp sa potpisom 🤣

 

Mislim da te sa potpisom nece moci da se kupuju, kao ni one sa zelenim, plavim, sarenim okvirima. Te su kao specijalne i retke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...