Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Ja sam ove eco packove uvek uzimao iz razlicitih delova grada. Cisto iz navike...

  • Haha 1
Link to comment

Bio na Terazijama danas, baš mršav odziv, kapiram da su ljudi otputovali za praznike. No i pored toga uspeo sam u 4-5 razmena da se spustim sa -120 na -60, rekao bih da je mnogo bolja raspodela sličica nego ranije.

Menjao se sa nekom ženom sa detetom što je došla, sve već izmenjala i ostalo joj 20 sličica i u tih 20 nađem dve za mene. To mi se nije desilo ne pamtim koliko, za prošli album na 50 do kraja vrteo sam cele štosove duplikata bez da nadjem bilo šta.

Link to comment
1 hour ago, Mr.Mxyzptlk said:

fali ti 60?

 

Da. Dve kutije sam bio uzeo, baš malo duplikata je izašlo iz njih, jednom sam se izmenjao za 25 sličica preko pošte i sad ovo danas.

Još jednu stvar moram da napomenem - ima duplih sličica, tj. duplih slika. Recimo Zidan je stavljen u Francusku kao legend-captain, a ta ista sličica - dakle ista njegova ćelava glava, sa malo drugačijom pozadinom je među onim legendama na kraju albuma. Bzvz, lenjo.

Link to comment

dve kutije od 50 kesica?

 

svaka cast... ja jos nisam pipnuo kutiju od 100.. mrzi me

Link to comment

Woow:wub:

Mi tek na pola, mada slabo smo kupovali. Imam dosta duplikata. Jedino mi bez veze što nema app. 

 

Link to comment

Izgleda da nisu stavili ovaj grb na dresove opet

Steta, posto je jedinstven

Link to comment

Jel ti imas album? :D 

 

Dizajniran je pre onog baraž plejofa, tako da su sve te reprezentacije u albumu, samo u skraćenom izdanju, sa manje sličica.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...