Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

resio sam da skupljam potpisane i srebrne umesto onih ljubicastih

 

samo ne znam koja je fora sa bordurom po grbovima... 

Link to comment

zalepio, od 600 slajbi, 30 duplih, ugl zlatne/srebrne

 

popunio estoniu iz kutije.

Link to comment

GLedao malo album sa sestrinim klincima. Šta je ono jbt...treba čoveku phd. da bi lepio sličice. 

  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)

nije toliko zajebano kao sto izgleda

 

mene nervira sto su ubacili ove iz zreba, ne znam cemu zurba sa stampom

 

grb gruzije je ludilo

Edited by Mr.Mxyzptlk
Link to comment

Nisam imao mnogo slobodnog vremena, pa sam tek posle par nedelja otvorio prvu kutiju, i mogu reći da sam prilično zadovoljan, kako dizajnom albuma, tako i sličicama. Dobio sam i gomilu zlatnih i zv. "paralelnih", a od 300 komada samo je jedan duplikat, grb Hrvatske, koji je inače i bio prva sličica koju sam izvukao.

 

 

Šteta što Topps i Panini nemaju više sluha da ponude i pakovanja od 100 za naše tržište, verujem da bi bilo sasvim dovoljno interesenata.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

@Jeremija pa rekao sam da ima na kp kutija od 100

 

 

Znam, bilo je i za Paninijeve ranije, ovde pričam čisto o lokalizaciji, ili u Global Press-ovom slučaju, o uvozniku.

 

 

Link to comment
10 hours ago, Jeremija said:

…a od 300 komada samo je jedan duplikat, grb Hrvatske, koji je inače i bio prva sličica koju sam izvukao.


Uopšte ne znam šta je fazon, imam cirka 50 duplikata i 4 ova.

IMG_2541.jpeg

Link to comment

Inače, na 20 sam do kraja, a od tih 20 - 11 je zlatnih SP sličica, baš su retke, ne znam kako ću da ih dobavim. Imam samo dve za zamenu, a cenim da ekipa kod Terazija neće hteti da menja zlatne za obične.

Link to comment
Posted (edited)
35 minutes ago, goofs said:


Uopšte ne znam šta je fazon, imam cirka 50 duplikata i 4 ova.

IMG_2541.jpeg

 

Razmišljao sam već o ovome, vrlo verovatno da smo dobili hrvatski kontingent.

 

 

 

32 minutes ago, goofs said:

Inače, na 20 sam do kraja, a od tih 20 - 11 je zlatnih SP sličica, baš su retke, ne znam kako ću da ih dobavim. Imam samo dve za zamenu, a cenim da ekipa kod Terazija neće hteti da menja zlatne za obične.

 

 

Za zlatne najbolje da se uzima onaj multipack od 800, dobijaš jednu zagarantovano, ponekad bude i više, a cena je niža nego da si pojedinačno kupovao kesice (koje ti inače ne bi garantovale zlatne).

Edited by Jeremija
Link to comment

Da, da, nego ih nema nešto po trafikama, bar ovde gde se ja krećem. Samo obične kesice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...