Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

On 23. 1. 2024. at 18:00, mire said:

moj poslednji je bio euro '84., imao nepunih 17, iskompletirao album i pozdravio se sa tom vrstom sporta :D

 

 

Euro '88 ovde, prodali mi moji fazon da sam "previše veliki" za sličice, nastavio tradiciju 2018-e, i sad idem jako do kraja.  image.png.31b356ad30598a95d04652527fbd2663.png

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 hours ago, Sundance Kid said:

sličice i zvanični album još nisu izašli, to su nekakve kartice i štagod.

 

 

Hvala, vec sam mislio sta koji moj

Link to comment
2 hours ago, smooth.Op said:

Da. Ja se zeznuo i kupio, a da nisam gledao. Još na samouslužnoj kasi izlazi cena od preko 1000 rsd. 

Reko ooooukej. 

Kući klinac otvara, kad ono jbne kartice. Jooj klinktone. 

Zar nema u toj kesi nesto kao album, u tom formatu? Ja sam pipkao kroz onu kesu (posto prodavac nema pojma sta je unutra) i cinilo mi se da sam napipao album i kao neku olovku i jos neke sitnurije. Reko aj da sacekam jos malo, mozda bude negde samo album, i eto nisam se zajebo... 

Link to comment

Ma ja se zbunio načisto. 

Sin vadi to jedno po jedno i ja kao vau šta sve ima, pa vredi onda te pare. 🤣

Mislio da je folija za duplikate da ih kao ređaš. 🤣

 

Ima čeklista za kartice. Dve kesice sa karticama igrača i jedna kesica nekih specijalnih kartica. Ima neka tabla gde možeš da poređaš kartice i oformiš dva tima. To kapiram da je neka igrica. I ima ta folija, kao album. Ali ništa na njoj nema, nego ređaš te kartice kojim god hoćeš redosledom.

Baš smo se smorili i ispali indijanci 🤣

Edited by smooth.Op
  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Euro '88 ovde, prodali mi moji fazon da sam "previše veliki" za sličice, nastavio tradiciju 2018-e, i sad idem jako do kraja.  image.png.31b356ad30598a95d04652527fbd2663.png

 

meni je euro 88 prvi album sa sličicama ikada, mislim da je od tada i krenula ljubav prema fudbalu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, smooth.Op said:

Ma ja se zbunio načisto. 

Sin vadi to jedno po jedno i ja kao vau šta sve ima, pa vredi onda te pare. 🤣

Mislio da je folija za duplikate da ih kao ređaš. 🤣

 

Ima čeklista za kartice. Dve kesice sa karticama igrača i jedna kesica nekih specijalnih kartica. Ima neka tabla gde možeš da poređaš kartice i oformiš dva tima. To kapiram da je neka igrica. I ima ta folija, kao album. Ali ništa na njoj nema, nego ređaš te kartice kojim god hoćeš redosledom.

Baš smo se smorili i ispali indijanci 🤣

Nema veze, cuvajte to sve, sve je to deo price, valjda uskoro i album stigne

Link to comment

ja samo da kazem za dnevnik da sam imao u vlasnistvu skroz popunjen album sa svetskog lrvenstva u nemackoj 1974-e godine.

menjao sam se za stripove sa ortakom a on je maznuo ujaku album i dao mi ga onako, evo ti i ovo, ne treba mi.

ne znam sta bi posle sa rim albumom. ili sam ga dao jednom rodjaku ili ga je baba iskoristila za potpalu.

sad mi krivo sto ga nemam vise.

inace skupljao sam svetsko 1978-e i 82-e, ( koliko sam imao edera pa to je bruka) 86-e vec ne.

 

izvinjenje zbog upada

  • Wub 2
Link to comment

Ja sam upravo kupio album. Pola slicica za ove sto igraju kvalifikacije je nesto najsmesnije sto sam video. Takodje mora se bas precizno lepiti sto otezava klincima a i slicice se ne odlepljuju bas lako.

 

Nije los fazon sa star playerom i player to watch.

Link to comment
  • 2 weeks later...

To je ovo znači

 

 

Šta znam, album deluje zanimljivije od prethodnih generic Paninija, tako da je to možda korak u pravom smeru, baby steps? :D 

 

Vidim da su zadržali numeraciju SRB-1, poserem im se na to. I da, sličice, bar ove obične igrača deluju bzvz, 50% površine ode na neki šareniš, grb, zastavu i pozadinu.

 

Negde videh da će kesica biti 120din sa 6 sličica unutra, što bi značilo da su lihvari opet poskupeli.

 

Link to comment
On 7. 2. 2024. at 23:16, cartman said:

Imam u steku kod roditelja 2 kutije sa po 50 kesica euro 2012...

Samo da ih klinac ili sestrići ne pronađu i za 50 godina sam bogat čovek. 😊

Dve pune kutije neotvorenih sličica sa WC 2006 našli kod muža na ognjištu, deca razvlače po kući i prave haos od toga. Albume takođe listaju onako bahato, da ti oko zaigra.

 

Moraćemo organizovati menjažu čim se zahukta.

  • Tužno 1
Link to comment

Sta znam meni je kvalitet pijedinacnih slicica isto meh.

 

Simpaticna je ideja ovo sa player to watch i star player za svaki tim. Imaju pored toga i top1  i top2 playeri.

 

Kod nas je mali Samardzic player to watch. Mislim da je Mitar top 2 player a Milenkovic star player.

 

Ne svidja mi se sto su kod nekih ubacili legende na redovne stranice jer to zbunjuje klince. A najsmesnij je kod Nemaca koji su izgleda toliki raspad da su ubacili 3 ili 4 legende. Hahaha.

 

Takodje motivi za glavne gradove nisu losa ideja ali je implementacija nula jer su ugurali 3,4 motiva na 2 slicice.

 

Ono sto je mene iznenadilo da klinci puno vise po skolama i igralistima menjaju ove kartice. Verovatno je jeftinije nego album a i uticaj pokemon kartica i battleova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...