Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Situacija: prebacio stari hard na novi, na laptopu. Instalirao Mozillu. Da li je moguće, nekako, povratiti history i bookmarks sa stare Mozille? Našao sam folder sa podacima za Firefox i tamo naišao na folder tipa "vv55d4c8.default" sa datumom kada je Mozilla poslednji put radila na starom laptopu. Kada uđem, dobijem ovo:1.jpgDa li se pomoću ovoga može doći do starih podataka za Firefox?

Link to comment

To ti je krivi folder, profil je u AppDataRoaming a ne u Local. Ima isto ime. Kopiraj njegov sadržaj i kopiraj ga u folder na istom mjestu na novi laptop gdje si instalirao Firefox. Taj će imati drugo ime, tj. druge brojke i slova ispred .default, koje nemoj mijenjati. Ali naravno, sve u njemu izbriši i pejstaj ovo kaj si uzeo.

Link to comment

Nema na čemu, poklopilo se da se na Pitanjima i tu pitaju dvije stvari oko kojih sam stekao intenzivnu i ekstenzivnu te teorijom potvrđenu praksu. Bio bi đubre kad bi sad to prešutio samo zato jer - zato. Znam i efikasno seliti drajvere sa stare instalacije, jednostavno je ko preseliti Firefoxov profil, pa ako nekom zatreba.. Mada mislim da sam negdje već i napisao recept za to.

Link to comment
Znam i efikasno seliti drajvere sa stare instalacije, jednostavno je ko preseliti Firefoxov profil, pa ako nekom zatreba.. Mada mislim da sam negdje već i napisao recept za to.
Pa mogao bi ako te ne mrzi na Tips & Tricks, pa ako nekom zatreba, da zna gde da ga nadje. :)
Link to comment

A zasto ne Mozzilla backup program? Nekoliko puta prebacivao podatke izmedju verzija i odlicno radi. Sve sacuva i radi na novoj instalaciji. Izgleda kao stara. Meni je bitno da prebacim Multirow Bookmarks Toolbar i kompletan Bookmark.@Jolly Roger - Da li drivere selis sa My drivers Pro ili nekim drugim programom? Ili na neki drugi nacin? Sta se desi ako nisu instalirani svi programi koji su bili na predhodnoj instalaciji, a za koje postoje driveri na staroj instalaciji?

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Zasto mi Amazon u FF radi skrnavo? Otvori stranicu, zavrsi ucitavanje, i onda krene "connecting" sekund-dva, pa je opet kao ucitana, pa ponovo "connecting". I tako 5-6 puta dok je konacno ne zavrsi. U Chromeu radi normalno.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ne koristim Facebook, ali komsija zavisnik me je pitao ... Od kraja prosle godine ima problem sa Operom, a sada je poceo i Mozilla da secka, aporo ucitava i slicno. Zna li neko u cemu je problem i kako da se resi?

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Kako piše BBC, organizatori su najavili protest zbog otkrića o sistemu nadzora interneta koji je sprovodila NSA, a među poznatim imenima "mreže" koja su podržala te proteste su i "Mozilla".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...