Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Obje rade kako treba. Možda da apdejtujete Fleša?
Meni flash odavno ima neke čudne interakcije sa Firefoxom, ja ne znam da li apdejti imaju različitog efekta na različite browsere, ili šta. Trenutno je situacija takva da se YT videos ne vide fullscreen (ton ide, slika ništa). Nije mi previše bitno, kad baš hoću fullscreen uključim Chrome... koji ne koristim ni za šta drugo jer mi guta resurse :(A da reinstaliram Firefox samo zbog toga me mrzi.
Link to comment
Obje rade kako treba. Možda da apdejtujete Fleša?
+1 na verziji 7.0.1(čisto da ne mislite da vas satnik zajebava) Edited by gotivac
Link to comment
Nešto debelo ne valja kod Lisice i yotube klipova. Krene normalno, onda se zakuca i klip i cela mozila. Pa onda čekić 30 sekundi da prokine i proradi. Jel neko provalio rešenje?
Zvuci kao i kod mene.Cini mi se da je problem sto youtube kao bira koju ce rezoluciju da pusta, i to radi u toku klipa. Zbog toga vidis ono "Auto" gde treba da pise 240p, 360p,... Ono sto mozes da uradis je da kliknes na Auto i izaberes rezoluciju bez da ga pustas da sam to radi. Ako nije ovo, onda nemam pojma.
Link to comment

Teško mi je reć što je problem, ali generalni savjet bi bio da apdejtate Flash. Eventualno, u settingzima Flasha isključite hardware akceleraciju. Ako to liječi (neke/sve) probleme, apdejtajte drajvere grafike, ako noviji postoje.

Link to comment

Update nekad ne pomaže sam po sebi. Evo ja sam morao da prvo ručno deinstaliram sve što u imenu ima "flash" ili "shockwave", pa tek onda da instaliram novu verziju, inače je problem opstajao.

Link to comment

Meni na FF 7.0.1 radi sve kao i pre, baferuje normalno i tako to...Doduše, meni se ni facebook (još uvek) nije promenio, svi već prestali da kukaju na tiker sa news feed-om i ostale novotarije, a ja ih još uvek (na svom profilu) nisam ni video.Kod mene vreme stoji. -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...