Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

nisam radio ništa neobično od juče, kada je FF radio normalno
mislio sam na Firefoxa, ne na tebe, gospodine.. :DPogledaj u network opcije FFa, jedino mi pada na um da se tamo stvorilo nešto neobično u vezi DNS, proxyja..
Link to comment
  • 3 weeks later...
8-ica izasla danas.
Apgrejdovao se sa 3.nesto. Kad su pre stigli dotle, jebote.Radi brze, a i do sada mi se nije desilo da mi pojede memoriju kao ranije. Alert izgleda skroz drugacije - svidja mi se. Minus je layout. Lici na chrome i bezveze je.
Link to comment
Apgrejdovao se sa 3.nesto. Kad su pre stigli dotle, jebote.Radi brze, a i do sada mi se nije desilo da mi pojede memoriju kao ranije. Alert izgleda skroz drugacije - svidja mi se. Minus je layout. Lici na chrome i bezveze je.
Layout može da se menja.
Link to comment
  • 2 months later...
  • 3 months later...

jedno pitanjce. imam dugo instaliran Adblock Plus i zaboravio sam na google reklame na google.com i u gmail-uali sad bih da im imam na kratko :)da proverim nesto ali ne uspevam da ih vidim iako sam iskljucio sve dodatke koje sam instaliraokako da nateram firefox da prikazuje te tekstualne google reklame? :( (bez da reinstaliram firefox)hvala

Link to comment
jedno pitanjce. imam dugo instaliran Adblock Plus i zaboravio sam na google reklame na google.com i u gmail-uali sad bih da im imam na kratko :)da proverim nesto ali ne uspevam da ih vidim iako sam iskljucio sve dodatke koje sam instaliraokako da nateram firefox da prikazuje te tekstualne google reklame? :( (bez da reinstaliram firefox)hvala
Mislim da adblock ima i filter za izuzetke...
Link to comment

Kad odeš na sajt na kojem imaš nešto blokirano (bilo da si ti blokirao ili je blokirano preko importovane liste), klikneš na onu ikonu od ABP u toolbaru i izabereš u meniju "Open blockable items" (Ctrl+Shift+V). To će ti u donjem delu ekrana prikazati listu elemenata koji mogu da se blokiraju (ispisani crnom bojom) i elemenata koji JESU blokirani (ispisani crvenom bojom). Na kraju svakog elementa (skroz desno) imaš jedan x kojim gasiš tu blokadu i element se ponovo (nakon refresha) pokazuje.Postoji i druga stvar, nevezana za ABP, kojom može da se (donekle) upravlja google oglasima: http://www.google.com/ads/preferences/ Generalno, time ne možeš (trenutno) da ugasiš ili upališ te oglase, ali možeš barem da upravljaš kategorijama, da isključiš oglase koji te nerviraju (od određenih firmi) itd.Edit: plus, ABP ima opciju da možeš da isključiš blokade na pojedinim sajtovima odnosno domenima.

Edited by Razzmatazz
Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...