Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Ja sam morao preći na Chrome jer mi je kombinacija FF+Win7+Update for Flash Player 11 ubivala sistem svaki put. I nisam nešto srećan, nedostaje mi Lija. :(

Link to comment
Ja sam Kroma upješno zapostavio, varam ga sa Nightlyjem x64.
E jesi vrag! :DReci mi: flash, HTML5, cold boot, memory leak, kako se ponaša?
Link to comment
E jesi vrag! :DReci mi: flash, HTML5, cold boot, memory leak, kako se ponaša?
Radi, radi, brz, imo bag prije tjedan dana ali popravito, ko dobar ćuko.Na x64 sam radi prestiža i zbog cool faktora cool.gif, ali jednostavno tako dobro funkcionira da uglavnom pokrenem njega. Chromov bleeding edge se zna i rušit, pa ima painting & flash issues, pa ga tako malo zapostavljam..
Link to comment
Ne znam da li si probao, nahvaljena verzija FF x64:Waterfox
Čuo sam, ali ne šetam te browser forkove. Nego, ako imaš x64 sistem i voliš high-tech nativno 64 bitno brauzanje :D, zbog prestiž, :D:B: degustiraj Operu 12. Već je skoro stabilna, a ima sve sve svee, SSE2 eeekstrabrzi sofverski renderer, ili DirectX/OpenGL s kartice, odvojeni pljugin proces koji srče i x86 pljugine.... Evo, baš od jučer je skroz preporučljiva, puca od stabilnosti.
Link to comment
Čuo sam, ali ne šetam te browser forkove.
Fair enough.
Nego, ako imaš x64 sistem i voliš high-tech nativno 64 bitno brauzanje :D, zbog prestiž, :D:B: degustiraj Operu 12. Već je skoro stabilna, a ima sve sve svee, SSE2 eeekstrabrzi sofverski renderer, ili DirectX/OpenGL s kartice, odvojeni pljugin proces koji srče i x86 pljugine.... Evo, baš od jučer je skroz preporučljiva, puca od stabilnosti.
Probaću, hvala na preporuci, znam da je bilo problema sa stabilnošću, sad je znači OK. Kad si već pomenuo Operu, ovo brine. Nadam se da se neće ostvariti.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Firefox 14.0.1 available early on Mozilla servers
Mozilla skipped the launch of Firefox 14 and delivered instead version 14.0.1 of the browser, which is available for Windows, Mac and Linux.This move was not on the spur of the moment, but planned ahead and the reasoning behind it is to sync up with Firefox for Android 14.0.1 version, which is scheduled for release today.Users should start receiving the update later on today.
What's NewTip: How To Enable New Download Interface Edited by Jolly Roger
Link to comment
Kada kliknem "open in new tab", aktivira mi taj novi prozor, nema više da ga otvara u pozadini kao pre. Rešenje?
85a864250d.pngOtčekiraj.
To na poslu, kod kuće ne menjam Operu ni za šta, a pogotovo ne za onaj odvratni Chrome.
Hallelujah, another soul saved! :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...