Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Jel ima neko problema sa Mozillom da nece da ucita neke stranice koje Chrome cita bez problema (npr. jebavao me je UEFA fantasy, pa malo i yahoo mejl)?

 

Meni pravi problem Google Maps, u poslednjih nekoliko verzija FF zaglavljuju nonstop, zoom šeta vektorsku grafiku, ali mape ostaju zakucane. U Chrome-u radi normalno. Zavera Gugla.

Link to comment
  • 2 months later...

Ova poslednja inkarnacija Firefoxa je dobra, doduše danas sam je stavio, svejedno, dobro radi i dobro izgleda.

 

Nisam Firefox koristio polednjih pet godina, ali Opera mi je postala kilava, pa sam ga danas probao i odmah proglasio za default browser.

 

Moram ponovo da proverim ono zlo Chrome, moguće je da se i on u međuvremenu upristiojio, test mi je prost, dam konverziju između muzičkih formata, i dok to opterećuje kompjuter startujem razne browser-e i gledam kako se koji ponaša.

Link to comment
  • 6 months later...

Da li se još nekom dešava da mu se u FF ne vide kontrole na YT kao na slici?

 

yt.jpg

 

Kao što se vidi, tu je samo kontrola jačine tona i vreme, ostalo se ne vidi, ali radi - kada se klikne na mesto gde je otprilike Full Screen ikona, prebaci se u ful skrin, i dalje se ne vide kontrole, i dalje rade. Radi i ostalo, play, replay, settings, subtitles...

 

FF je poslednji, 40.0.3, dešava se od poslednjih par verzija. U Chromeu i Edgeu sve normalno.

Link to comment
  • 4 months later...

Ako ti se ponovo desi, nekada kad zatvoriš prozor proces nastavi da radi, pa ne možeš da ga pokrenes opet. Otvoris task manager, vidiš ima li firefox u procesima, pa ako ima ubiješ ga. A onda vidiš sta imaš u add ons, mozda treba da se raščisti ili updejtira.

Link to comment

Pa to sam sinoc prvo uradio i Task manageru mi stoji * pored firefox. Idem na End process ali i dalje nista. Bitno je da sad sljaka, a i nisam radio nesto bog zna sta vazno da nisam mogao da dovrsim iz Chorma, jedino sto me iznerviralo, malo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Evo sad opet isto sranje, ne reaguje kad kliknem na ikonu u taskbaru, ali kad udjem u Task Manager pise da Mozila shljaka?!. Naravno ugasim je i probam opet i nista.

Probao sam da odem u Program Files>MozillaFirefox i odatle mi je uspelo da pokrenem browser. Sta moze da bude problem?

Link to comment

To znaci da moram da izolujem Bookmarkse aaaaaaaaaa to me bas smara (i sva ona sitna podesavanja sa add-ovima i add-blockovima). Aj videcu.

 

Eksport bukmarkova  je jedan klik, instalacija adblock plus-a je jos jedan klik.

 

Mene bi vise mrzelo da koristim bukmarke, nego da ih eksportujem / importujem.

Link to comment

To znaci da moram da izolujem Bookmarkse aaaaaaaaaa to me bas smara (i sva ona sitna podesavanja sa add-ovima i add-blockovima). Aj videcu.

Registruj se i ima da ti popamti sve, kad se uloguješ sledeći put biće ista kao pre..

Možeš i da syncuješ na druge uređaje..

Link to comment

Gde se registrujem?

 

edit: Jel u Mozilla Support ?

 

edit: Ma ne vreeeeeedi. Uninstal pa instal i opet nece da pokrene sa taskbara, ali iz Program Files-MozillaF foldera hoce. Ne kontam sta moze da bude.

 

Izveo sam shourtcut na Desktop i sad sljaka, ali u jebenom taskbaru nece. Inace tu ima samo winamp koji radi i Libraries koji takodje radi.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Izbrisi staru ikoni sa taskbara pa napravi novu.

Pogledaj plugine i themes i te stvari, npr. meni je nekad davno flash pravio probleme, zatvorim firefox a nesretni flash nastavi da radi pa mora da se ubije iz task managera. Ako ćeš da instaliras ponovo, izbrisi i Firefox folder nakon sto si sacuvas bookmarks.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...