Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Nešto debelo ne valja kod Lisice i yotube klipova. Krene normalno, onda se zakuca i klip i cela mozila. Pa onda čekić 30 sekundi da prokine i proradi. Jel neko provalio rešenje?

Link to comment

A jel' ti baferuje, ili samo pušta, bez istog?Ja isto nemam problema, ali sam skontao da ne baferuje uopšte, smo mi pušta lepo... Bez obzira na klip...E sad, verujem da je 4 megabita dovoljno za većinu klipova da idu OK, ali da ako neko ima manji protok, može biti zajeb...

Link to comment
A jel' ti baferuje, ili samo pušta, bez istog?Ja isto nemam problema, ali sam skontao da ne baferuje uopšte, smo mi pušta lepo... Bez obzira na klip...E sad, verujem da je 4 megabita dovoljno za većinu klipova da idu OK, ali da ako neko ima manji protok, može biti zajeb...
E sad mislim da znam u čemu je vic - jeste sigurni da su videi koji se ne buferišu prikazani u Flashu? Taj sindrom je vezan uz HTML5 videoje, i ako još imaš slabiji downlink, onda bome vidiš i dosta trokiranja. :D
Link to comment

Ma imam, ali baš kod ovakvih stvari je najuočljivije...Evo ti ovo, npr...Etit: Vid zajeba, kad je ugrađen™ onda buferiše, ali, ako ga pustim na youtubetu, neće... :unsure:

Edited by radisa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...