Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Rešio se sam... valjda sledećim updateom, nisam ni primetio ili sam se u međuvremenu bio navikao. :D

 

Mali update - i dalje se dešava na klipovima koji su embedovani na druge strane. Na samom Youtube-u su komande vidljive.

Link to comment
  • 1 month later...

Ne otvara neke sajtove sa "https" na početku ("This Connection is Untrusted" iskače). Na primer, Zaliv pirata ne mere. Neki hostovi sa fotkama - ne idu. Zašto? I kako da ovo rešim?

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment

Juče mi se FF apdejtovao na 45.0 (na Win 10), i od tada mi se crashuje otprilike svakih 15 minuta (nekad i na 2 minuta), i to dok stoji idle, ne dok klikam unaokolo.

 

Znam da treba da poisključujem sve add-onove ali nemam sad vremena, pa da vidim prvo ima li sapatnika ili sam sâm?

Link to comment
  • 3 months later...

Jel još nekome FF potpuno ignoriše embedovane tvitove na forumu, ne ostavlja čak ni link, a slike linkovane direktno s tvitera pokazuje samo kao broken imidž sa polu-linkom. Ako je slika na https://pbs.twimg.com/media/blkjsdfskdfsd.jpg, videće se samo blkjsdfskdfsd.jpg kao link.

 

Na poslu isto imam FF i nema ovakvih problema, sve lepo vidi. Kod kuće i sa laptopa problemi. Poskidao sam sve add-onove koji blokiraju svašta, nije do njih. Jedino što zajedničko mogu da vidim je da su obe mašine na Win 10, ali prosto ne verujem da je to u pitanju. Ima li neki parametar u about:configu koji bi to možda blokirao?

 

Ne voli me lisica pa to ti je :(

 

 

edit: ha, rešio - "tracking protection" ga sjebavao.

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment
  • 2 months later...

Otvori se, ali odmah zablokira. Zapravo, stavio sam da se updejtuje, i posle restarta, neće ni makac. Uđem i u safe mode, i isto. Neki predlozi?

 

+ Potrebno je dva puta da kliknem "End Task" da bi uspeo da "ugasim" Mozillu.

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment
  • 4 months later...

Pogledaj šta crash report ima da kaže na tu temu - kad ti sledeći put FF zvekne izaberi da pošalje report Mozilli i nakon toga u location baru otkucaj about:crashes pa klik na report.

Link to comment

Teta Lija mi ovih dana kao pijana, malo-malo pa padne.

Rifrešovana je i apdejtovana...

 

I meni se to često dešavalo u poslednje vreme, ali nije se ponavljalo nakon što se apdejtovao adobe flash player. Možda je do toga...

Link to comment

I meni se to često dešavalo u poslednje vreme, ali nije se ponavljalo nakon što se apdejtovao adobe flash player. Možda je do toga...

Vidiš, baš sam i njega reinstalirao nakon što sam postovao ovde. Ako se do sutra u ovo vreme ništa ne sruši, svečano ću objaviti pobedu na sva zvona.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...