Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Mislim da ti je problem u podesavanjima, vidi da li ti je namesteno ovo sto je oznaceno crvenim pravougaonikom kako treba ;) dlstbarhv7.jpg
Kako da se dodje do ovoga? Gde je ta opcija?Sto se tice extenzija, evo nekih koje koristim a koje rade :Duplicate Tab - Pravi kopiju tab-a sve sa istorijom, otvara tu kopiju o istom ili novom prozoru, spaja vise prozora u jedanMegaupload sx - ponistava ogranicenje za zemlje van USSave sesion - samo ima kaze, mnogo korisnoPlain text to link- pored pravljenja texta u link postoji jos par zgodnih mogucnostiTabs Open Relative- za mene mnogo intuitivniji nacin otvaranja tabova(umesto da se novi tab otvara na kraju, on se otvara desno od onoga na kom ste kliknuli link)RSS tickerImageboot Edited by deeps
Link to comment

Okej, meni sada definitivno nesto ne valja sa youtubom. Nista ne pusta kao sto treba.prvo nije bilo problema, juce su se javili na teachorovom blogu, danas mi nista ne sljaka. sada ne znam da li da to pripisem extenzjama koje sam nabacio ili ff3?

Link to comment
Okej, meni sada definitivno nesto ne valja sa youtubom. Nista ne pusta kao sto treba.prvo nije bilo problema, juce su se javili na teachorovom blogu, danas mi nista ne sljaka. sada ne znam da li da to pripisem extenzjama koje sam nabacio ili ff3?
Problem se resio deinstaliranjem adblock plus-a
Link to comment
Problem se resio deinstaliranjem adblock plus-a
hm... meni radi sa AdBlock+ bez problema... jedino ako nisi oznacio da ti blokira youtube :P
Link to comment

Husler, vrati Ad-Block plus i proveri u Advertisment filters da li imaš ovakav ili sličan URL

http://s.ytimg.com/yt/swf/watch-vfl43900.swf

To je YouTube player. Ukloni taj URL iz liste.

Edited by Conspirator
Link to comment
Save sesion - samo ima kaze, mnogo korisno
A šta će ti save session? Ako je to opcija da sačuvaš šta si zadnje radio/la (sorry, ne znam pol) to imaš u samim podešavanjima firefoxa:Tools-Options-Main-When start show my window from the last time (tako nešto)
Link to comment
A šta će ti save session? Ako je to opcija da sačuvaš šta si zadnje radio/la (sorry, ne znam pol) to imaš u samim podešavanjima firefoxa:Tools-Options-Main-When start show my window from the last time (tako nešto)
To znači ako isključim lisicu sa otvorenih 10 tabova da će mi pri sledećem otvaranju dizati svih deset. Bolje je to raditi preko save session, svaki put te pita. Trojka ima tu opciju u "basic"-u, odnosno da nije potrebna extenzija. Mene pitalo da li hoću da sačuvam sesiju, a nemam instaliran add-on.
Link to comment
To znači ako isključim lisicu sa otvorenih 10 tabova da će mi pri sledećem otvaranju dizati svih deset. Bolje je to raditi preko save session, svaki put te pita. Trojka ima tu opciju u "basic"-u, odnosno da nije potrebna extenzija. Mene pitalo da li hoću da sačuvam sesiju, a nemam instaliran add-on.
'ebiga ja sam zbunjen. U dvojci sam imao otkaceno ovo sto je Valkyrie rekla i uvek mi je otvarao tabove koji su bili otvoreni pre poslednjeg zatvaranja, nije mi bila potrebna nikakva ekstenzija za to :huh:edit: pogledao taj Save Session i kaze se:This works best if you USUALLY want to launch Firefox with your default homepages or blank page but SOMETIMES want to start with the previous session.Ok, znaci to je za vas poremecene sto pocinjete sa praznom stranom ili imate neku postavljenu home stranicu :P Edited by dionysos
Link to comment
To znači ako isključim lisicu sa otvorenih 10 tabova da će mi pri sledećem otvaranju dizati svih deset.
Pa o tome i pričam, to se nameštalo i u 2-jci u običnim Opcijama, koji će ti đavo ekstenzija za to? :unsure:Osim ako, što kaže Dionysos, koristiš GOOGLE za home page :Pbtw, ja google stranicu ni ne otvaram, koristim pretraživač u koji sam dodala i Wikipediju i IMDB (između već datih) pa preko toga nalazim šta mi treba.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...