Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Prvi utisci (budući da koristim RC3 već par dana nisu na prvu loptu ;))1. Zoom radi odlično (u dvojci nije postojao)2. Mehanizam pretraživanja kucanjem u adress bar-u takođe radi odlično3. Manipulacija slikama je bolja, za razliku od dvojke ovde je moguće izvući sliku mišem na tab bar4. Što se tiče brzine tu nemam neko objektivno merilo, ali nemam problema sa brzinom u odnosu na dvojku5. Užasno me nervira nekompatibilnost Tab Mix Plus ekstenzije (koja je i za dvojku ohoho kasnila) - bez ostale četiri koje mi ne rade još i mogu da preživim ;)Inače nije loša ni ekstenzija Fast dial koja popunjava praznu stranu kao Opera, s' tom razlikom što u Operi ima mesta za nekih 10-ak stranica a ovde se naravno može podesiti broj... cool.gif

Edited by srdjann
Link to comment
Ctrl+točkić... Ili (ctrl + (+ ili -) ) :rolleyes: ... Ma točkić, jebote, ko će ovo drugo objasniti...
:DMa to znam. Nego sam gledao onaj video (what's new), pa mi je delovalo kao da je nesto promenjeno. Mislim se, mozda ima neka nova kombinacija ili dugme :unsure:*zoom funkcionise i na vise tabova, ali ako su iz istog "izvora", valjda...Dakle ako zoomiram jednu stranu ppplogije, a onda otvorim jos jednu u drugom tabu i ona je automatski zumirana. Ostali tabovi ostaju u normalnom prikazu. Edited by nbg4ever
Link to comment
:DMa to znam. Nego sam gledao onaj video (what's new), pa mi je delovalo kao da je nesto promenjeno. Mislim se, mozda ima neka nova kombinacija ili dugme :unsure:*zoom funkcionise i na vise tabova, ali ako su iz istog "izvora", valjda...Dakle ako zoomiram jednu stranu ppplogije, a onda otvorim jos jednu u drugom tabu i ona je automatski zumirana. Ostali tabovi ostaju u normalnom prikazu.
Mislim da je samo sređeno da radi ispravno... Na dvojci je brljao, samo tako... A ovo za zum i više tabova sam tek sad skontao... Dobro radi...
Link to comment

Ala mi je importovao bookmarkse iz Opere svaka mu čast.... <_< Samo trash folder...vidim da se neću previše zamlaćivati ovim lisicama :yawn2:

Link to comment
download statusbar se bagovala (kada se fajl skine, ona je i dalje aktivna i moram rucno da clearujem)
Mislim da ti je problem u podesavanjima, vidi da li ti je namesteno ovo sto je oznaceno crvenim pravougaonikom kako treba ;)dlstbarhv7.jpg
Link to comment

Da, sredio sam sinoc :)Izgleda da je ta opcija ubacena nakon poslednjeg apdejta, a ja odmah pomislio da je rec o nekoj nekompatibilnostiQuicknote takodje radi, ali Imagebot i Paste and Go, jok.Sinoc sam 4-5 puta pejstovao link i cekao po deset sekundi da se strana otvori, dok ne skapiram da nema paste and go :DCini mi se da ce vecina ext biti komapibilne veoma brzo, samo treba redovno ici na stranicu te ext (uglavnom se vidi u komentarima da li ima neka varijanta), a odande (po potrebi) na HP autora (Conspirator?)*radi Paste and GoOde se na sajt, skine se ext na HDD (pomocu Opere). Otvori se rarom, ekstrakuje se, a zatim obrise install.rdf. U njemu promenimo maxversion sa 2.0.0 na 3.0.0 i vrnemo ga u samu extenziju.Ext potom prevucemo na FF i sve radi OK

Edited by nbg4ever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...