Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Pri logovanju na facebook lisica mi se krašuje. Iskočips1uu0.jpga potom i ps2ax3.jpgNi kompetno reinstaliranje nije pomoglo. I dešava se samo i isključivo sa FBom. BTW, nešto sam čačkao i provalio da gumb F11 ima skroz korisnu funkciju u radu sa FFom. :) Zgodna ekstenzija za sinhronizaciju vaših lisica sa više računara:klik!Lek za pretrpan bookmark bar:klik!I nešto šminke, posebno simpatično (ex)safaristima:klik!----------------Now playing: Ray Charles - What`d I Sayvia FoxyTunes

Link to comment

da li postoji neki nacin da Firefox ne pretrazuje moje bookmarks kada krenem da kucam u address bar? znaci da ako obrisem completan history - da ne pokazuje nista.FF 3.0.1 na OS Xunapred zahvalan!

Link to comment

about:config, metni oba na 0, restartuj i kazi hvalafirefoxhistorybookmarks.png+ el da da je lijep? ko jos iste funkcionalnos'nyb4as.gifedit:

Zgodna ekstenzija za sinhronizaciju vaših lisica sa više računara:klik!
ovo je bolje, kad vec sinhronizujes, do it like a man! /sa svim jebadama- od passwda, preko ekstenzija, do cachea Edited by MaRkOMaN
Link to comment

jbg, stalo mi je do tog hvala- probaj da stavis browser.urlbar.matchonlytyped na False, al znaj da za razliku od prethodnog gasi i bookmarks i history

Link to comment
jbg, stalo mi je do tog hvala- probaj da stavis browser.urlbar.matchonlytyped na False, al znaj da za razliku od prethodnog gasi i bookmarks i history
i meni :)to mi je vec bilo na 'false'.any more ideas?edit: ne kapiram zasto im je to podeseno za bookmarks. - za history ok, ali ako hocu da trazim nesto po bookmarks-ovima - onda ih otvorim pa nadjem. Edited by jms_uk
Link to comment

mmm, lnr%20(14).gif /za ty..a sve vreme ti jurih elegantnija resenja..-men taj address-bar-autocomplete s verzijom 3 bi bas bzvz u pocetku, dok sad otkidam na to da mogu da otvorim posecenu stranicu na osnovu nekoliko slova iz title taga- nema vise jurnjave po historyju

Link to comment

Zašto lisica samo za Yahoo mail ne nudi da zapamti user name i password i da li to može nekako da se sredi? Opako me smara da kucam svaki put.

Link to comment
Zašto lisica samo za Yahoo mail ne nudi da zapamti user name i password i da li to može nekako da se sredi? Opako me smara da kucam svaki put.
instaliraj add-on Sxipper
Link to comment
  • 4 weeks later...

u onom search polju gore desno, gdje ima google, answers.com, e-bay i ostali search engini, moze jednostavno da se doda bilo koji search engine. kad si na sajtu npr. youtube, kliknes na ikonicu pored search polja, i u padajucem meniju se dobije 'add youtube video search'.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...