Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Da, pojavio se i na zvanicnoj stranici (7,15mb)Sada ne rade addons strane, pa ne mogu da vidim kako stoje stvari sa ext
Kako bre 7,15Mb? :blink: Meni je skinuo verziju od 6,99Mb (a koja jeste ista kao i RC3), evo sada pokušah da skinem ponovo sa zvanične strane i opet je krenuo da mi skida ovu od 6,99... :huh: Jel' skinuo neko tu od 7,15Mb?
Link to comment
Kako bre 7,15Mb? :blink: Meni je skinuo verziju od 6,99Mb (a koja jeste ista kao i RC3), evo sada pokušah da skinem ponovo sa zvanične strane i opet je krenuo da mi skida ovu od 6,99... :huh: Jel' skinuo neko tu od 7,15Mb?
Zakidaju na vagi angry.gif I kod mene skinuti fajl 6,99
Link to comment

3jka donosi dosta statistike, koja mi bas i ne treba u zivotu :Dpost-92-1213739939.jpg

ne otvara mi uopšte forum na b92 - ban mi izlazi u ponoć :lol:
Na stranu to sto si neverovatan rebel i zajeban lik, mislio sam na bas na naslovnu stranu b92 sajta
Link to comment
kako vam otvara b92.net? da li ma drugaciji prikaz od onog u dvojci?
OK, sada cu da lupim, al ajde...Kada sam instalirao trojku, b92.net mi se otvara ovako (mon 22" / 1680 rez)051uo4.jpgDa me ubijes, ne mogu da se setim sa sigurnoscu da li mi je tako bilo i pre, ali cim mi se stranica otvorila, video sam da nesto nije u reduA mozda se i tripujem :frust: Takodje, nestali su mi bookmarksi koji nisu bili u nekom folderu (kada kliknem na unsorted, nista se ne desava), a download statusbar se bagovala (kada se fajl skine, ona je i dalje aktivna i moram rucno da clearujem)
Link to comment

Emhm... Da... Imaju lokalizaciju za mnoge jezike...Ja sam skinuo englesku verziju, sad, vidim da imaju dve engleske lokalizacije, US i British, verovatno je 7.14Mb jedna a 6.99Mb druga jerbo naravno da nisam skidao srpsku verziju :D Mislim, jesam ponekad malo lud ali baš toliko nisam... ;)

Link to comment
Da me ubijes, ne mogu da se setim sa sigurnoscu da li mi je tako bilo i pre, ali cim mi se stranica otvorila, video sam da nesto nije u reduA mozda se i tripujem :frust:
Meni tvoja slika izgleda ok... Taj sajt je rađen za širinu od 800px, a ostalo ostavi belo...Kod mene je beli deo nešto uži, ali to je to...
Link to comment
Da me ubijes, ne mogu da se setim sa sigurnoscu da li mi je tako bilo i pre, ali cim mi se stranica otvorila, video sam da nesto nije u reduA mozda se i tripujem :frust:
:D Kod mene je isti problem. Kada se otvorila stranica, registrovao sam da nesto nije isto kao preNa trenutke usporava i ne podrzava neke extenzije kao adblock i imagebot Edited by Hustler
Link to comment
Mislis hp extenzije nezavisno od Mozilinog sajta?U komentarima na stranici odgovarajuceg addona se cesto mogu naci neke korisne informacije.
:thumbsup: Često postave novije verzije ekstenzija od onih na Mozillinom sajtu, što je naročito bitno u slučaju problema sa kompatibilnošću ekstenzija koji se redovno javljaju kad je u pitanju major version change.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...