Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Ja skinula neko ponuđeno sranjce i nije htela čak ni da se startuje :blink: Mislim da jeste bila ova 2.xx.14.Deinstaliram i vratim na RC1 koja je šljakala.
StAngerov link je OK... FF3 radi OK, ali nekako čudno iscrtava stranice... Mislim na postupak, ne na izgled... No, navići ću se, valjda...
Link to comment
Ja skinula neko ponuđeno sranjce i nije htela čak ni da se startuje :blink: Mislim da jeste bila ova 2.xx.14.Deinstaliram i vratim na RC1 koja je šljakala.
Ja sam imao tu RC1 verziju i kasnije (pre sedmicu dana otprilike) mi je ponudio update - i tada sam dobio verziju 3.0Sad sam ponovo skidao samo iz zabave jer koliko vidim sve je isto
StAngerov link je OK... FF3 radi OK, ali nekako čudno iscrtava stranice... Mislim na postupak, ne na izgled... No, navići ću se, valjda...
To sam i ja primetio kad sam instalirao RC1 verziju - uglavnom se dešava samo kad prvi put otvaraš neku stranicu Edited by St.Anger
Link to comment
Ja sam imao tu RC1 verziju i kasnije (pre sedmicu dana otprilike) mi je ponudio update - i tada sam dobio verziju 3.0Sad sam ponovo skidao samo iz zabave jer koliko vidim sve je isto
Hm, pa i meni piše na onome ''About'' Version 3.0moguće da se apdejtovala. :unsure:e da, jel oće da vam otvori PDF fajl? Meni izbacuje neko obaveštenje da ''ne može da se gleda u ovom browseru'' što mi je čudno jer sam u starijim FF-ima najnormalnije gledala takve fajlove.
Link to comment
e da, jel oće da vam otvori PDF fajl? Meni izbacuje neko obaveštenje da ''ne može da se gleda u ovom browseru'' što mi je čudno jer sam u starijim FF-ima najnormalnije gledala takve fajlove.
Meni otvara bez problema
Link to comment

vrlo cesto, kada downloadujem neku internet stranicu preko mozille, komp mi sachuva krnju verziju stranice. evo demonstracije:umesto ovako:mozilanormalno2hs6.jpgstranica mi bude sachuvana ovako:mozilaproblem2em2.jpgshta bi mogao biti problem?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...