Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

bravoOpera to ima 'od kad sebe'...
ima i VatrenaLisica, no je co'ek to tek sad provalio :Pedit: srpska verzijasrfirefoxpv1.jpgocekivao sam nesto mastovitije od pukog prevoda <_<edit2: a da, ako nekog interesuje zmajevi su u GB, a garancija u US verziji ;) Edited by dionysos
Link to comment
ocekivao sam nesto mastovitije od pukog prevoda <_<
ma jeli? -deces kreativnije od tog; ono s budalom je jos i najrealnijeiliti -ne ocekuj-budi kreativan, sve sto ti treba je notepad :)
Link to comment

nisam "tek sad provalio" znam ja to odavnoali pre nisi mogao da dodas "Facebook"/"YouTube" i ostale "customise" earch engine

Link to comment
nisam "tek sad provalio" znam ja to odavnoali pre nisi mogao da dodas "Facebook"/"YouTube" i ostale "customise" earch engine
naravno da jesi :)
Link to comment
  • 2 weeks later...

wtf? :blink: Ne radi mi warn when closing multiple tabsCekirana mi je ta opcija u Tab Mix-u & Tools/Options/Tabs, ali ne izlazi onaj prozorcic.U configu mi za browser.tabs.warnOnCloseOther, stoji True

Link to comment

I meni se to desavalo na pocetku. Jedno vreme je imalo taj warn kao u ff2. , u drugom momentu opciju Save&Quit, o onda nista od toga i ako mi je sve cekirano kako treba. Par puta reinstalirao i sad radi sem sto mi ponekad kad imam mnogo otvorenih tabova nudi ovu opciju iz ff2. (tj ne nudi mi mogunost Save&Quit).Ponekad kad kliknem na link, on ne otvori tu stranu nego prikaze neku random slicicu sa te strane. Ima jos par takvih gluposti. Ja za sad odustao od utvrdjivanja sta mu je. Valjda ce se za mesec dva to popraviti samo, sa nekom novom verzijom.

Edited by deeps
Link to comment

We did it!We set a Guinness World Record for the most software downloads in 24 hours. With your help we reached 8,002,530 downloads.You are now part of a World Record and the proud owner of the best version of Firefox yet!Don't forget to download your very own certificate for helping set a Guinness World Record.

Link to comment

i ja sam pokupio diplomu za ginisov rekord. :s_d: mada interesantan je jako onaj pledge map ... slovenci 70,343 - hrvati 58,511 - srbija 49,658 ako se uzme u obzir velicina zemlje i broj stanovnika. a opet... chad 34 - liberia 53 - kongo 56 - demokratski kongo 307 - somalia 60 - sijera lione 79 - ruanda 714 - etiopija 1237 - zapadna sahara 0 - tanzanija 1,591 - albania 2,869 - iran 535,786 - irak 1,754 - avganistan 832 - amerika 7,734,930 - nemci 2,466,910 - britanija 1,198,993 - braca rusi su izgleda skoro svi na explorerima. kina i indija isto ne teraju modu.btw: ispostovali su integritet srbije sto se tice kosova

Link to comment

Zna neko kako da konfigurišem i menjam firefoxov (dvojka) quick search tako da mogu da stavljam svoje search mašine za sajtove koji me intresuju?Probao sam (xml ništa ne znam) da primenim npr. ovo uputstvo:http://varunkashyap.wordpress.com/2008/05/...-search-plugin/i ništa nisam uradio iako sam radio baš kako kaže.Konkretno, hoću da ga podesim da pretražuje sajt divx-titlovi.c0m jer stari plugin ( http://mycroft.mozdev.org/jsreq.html ) ne radi sa novom verzijom sajta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...